Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Népszokások » Milyenek az ukrán férfiak?...

Milyenek az ukrán férfiak? Minden érdekel!

Figyelt kérdés
2010. szept. 29. 16:02
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Nem te tetted fel az orosz férfiakról is ugyanezt a kérdést véletlenül?
2010. szept. 29. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
0%
köcsög buknó ukrán szőrös talpú köcsögök :)
2010. szept. 29. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

nem, nem én voltam...... engem az ukrán érdekel.

neee nem hiszem el hogy szőrős a talpuk :S

2010. szept. 29. 16:41
 4/21 anonim válasza:
81%
Kárpátaljai magyar vagyok. Részben ukrán is. Mi minden érdekel az ukrán férfiakról? Ha egymás mellé állitol egy magyar és egy ukrán férfit,szemmel láthatóak a testi különbségek is. A test alkat is maga más. Az arc formája,kisugárzása is más. Furcsán hangzik,de igy van. Pl. nézz meg egy ukrán híradót,és próbáld meg elképzelni, hogy a fickót magyarul beszélni. Elég fura. Legalábbis az én szememben az. Tehát. Továbbá hogy megcáfoljam az előttem szólót, nem szőrös a talpuk. Észrevételem alapján helyesebben is irunk,mint az a köcsögöző tag(nameg kultúra). Nem a javukra szolgál, de kb az ukránok 95 %-a nacionalista, és utálja a magyarokat.(az oroszokkal ellentétben,ők kifejezetten szeretik a magyar embereket). Ez elég nyomasztó,mivel én is köztük élek, ezért nagyon kell alkalmazkodnom.Nem vagyok ellenük,mert nem kell többes számban beszélni. Nem minden ukrán "köcsög", csak EGY,aki beszól nekem. Hangsúlyozom,csak EGY!!! NEM AZ ÖSSZES. A politika ugyan az, mint a magyaroknál.(siralmas) Az ukránok jobban bírják a piját,mint a magyarok.(Tapasztalat. Rengeteg magyar cserediák meg hasonlók voltak az iskolámban,de az alkohol fogyasztási szintjük nagyon gyatra). Amit Magyarországon isznak, azt itt női pálinkának nevezik. Az ukránok szeretik a jó házipálinkát. De nem a pacsmag 40-50 fokost, hanem a jo 75-80 fokos szilva pálinkát. A nyakamat merném rá tenni,hogy az ukrán nők java leinná akár melyik magyar férfit. ÉS A LEGFOTOSABB!!! (HANGSÚLYOZOM NEM AKAROK SENKIT BÁNTANI EZZEL) Az ukrán férfiak !!!!!FÉRFIAK!!!!! Körülnézek a myvip-en,de a magyar fiuk körében csak azt látom,hogy egyik fülében több fülbevaló van,mint a másikéban. Mindenhol a "szeri", "tali", "telcsi" kifejezésekkel találkozom. A magyar férfiak nem "FÉRFIAK".Sajnos. Föleg a fiatalság."Kinek nem inge, ne vagye magára" Hát nagyjából ennyi. Senkit nem szerettem volna megbántani. Mielött elkezdene valaki itt köcsögözni a válaszaiban, elöször gondolkodjon el ezeken. Ha valami még eszembe jut, kiegészítem. Egy 20 éves srác voltam,nem pedig egy okoskodo idös "bácsi". :D
2010. okt. 5. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 sdavid88 válasza:
73%
Nem tudom, hogy dicsőség-e, hogy piás népek vagytok. Szerintem nem az.
2010. okt. 6. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
33%

Egyetértek az előttem hozzászólóhoz. Valami okosabbat is írhattál volna a pia helyett.

A páromnak ukrán volt az ex-csaja, és mai napig felfordul a gyomra ha csak eszébe jut, hogy lány létére bögréből itta a votkát, hétköznap! Bulikról nem is beszélve.

Egyébként meg annál gusztustalanabb sincs mint egy olyan akárkivel élni aki reggeltől estig bűzlik a pia meg cigitől, és te így 20 évesen ezt tartod a legeréljesebb dolognak.

Lehet, hogy a magyar férfi ezért nem férfi, mert nem ehhez szoktatták óvodás korától és nem ezt tanulta otthonról. Azért összehasonlítanám a felsőfokú képzettséget a te országodéval, és valószínű több magyar jól nevelt, nem alkoholista pasi él nálunk.

2010. okt. 6. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
38%
Ja, és ha visszaolvasod a te hozzászólásodat, meglátod, hogy TE SEM TUDSZ HELYESEN ÍRNI!!! Csípőből tudok három hibát mondani!
2010. okt. 6. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

Köszönöm a kimerítő válaszokat :S de ez nem egy fórum ahol vitatkozni lehet. Feltettem egy kérdést, részben kaptam választ a 20 éves sráctól, persze tudom, h nem lehet általánosítani, csak kíváncsi vagyok kinek milyen tapasztalatai vannak. A nacionalizmussal egyet értek.....

De konkrétan azt is szerettem volna tudni, hogy hogyan viszonyulnak a nőkhőz? tartják e a szavukat megbízhatóak -e, megfontoltak-e stb.

2010. okt. 6. 15:53
 9/21 rondakutya ***** válasza:
Honnan veszed ezt az eszement marhaságot, hogy az ukrán férfiak melegek?
2010. okt. 6. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
ki mondta hogy az ukrán férfiak melegek? én nem olvastam ilyen véleményt sehol...
2010. okt. 7. 13:31
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!