Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Népszokások » A szobátok hogy néz ki (16-20...

A szobátok hogy néz ki (16-20 közötti fiúk)?

Figyelt kérdés

milyen poszter van fel rakva pucér csajos,motoros, vagy mit tom én, meg egyéb kellékek.

AMi az ami a személyiségeteket tükrözi.


2011. okt. 24. 13:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Jelenleg egy magyar zászló van a falamon,de szerintem hamarosan kikerül valamilyen zenekar posztere:D
2011. okt. 24. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Koszos zokni, meg alsógatya van szétszórva, a poszterek kapcsán meg rájöttem, hogy még rumlisabban néz ki tőlük a szobám, szóval semmilyen nincs fent.
2011. okt. 24. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Poszter nincs. Van helyette darts tábla, falióra, polcok. A gitárom is ki lesz hamarosan akasztva. A szobában van egy szekrénysor, egy ágy és egy dohányzóasztal a szoba közepén.
2011. okt. 24. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Poszter nincs. Egy-két kinyomtatott motoros poszter van kiragasztva, de csak a szekrény oldalára.
2011. okt. 25. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!