Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Népszokások » A télapó miért kövér?

A télapó miért kövér?

Figyelt kérdés

Állandóan cukros süteményeket eszik, jó zsíros tejjel le öblítve, ráadásul nem tud megborotválkozni sem. A ruhája elavult, mindig ugyanabban a piros cuccban flangál.

Egy dolgot jól csinál. Nem kocsival jár be dolgozni, így elkerüli a magas benzinárakat.


2011. dec. 25. 05:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

A választ a kérdésedre már meg is adtad. Mert minden gyerek süteménnyel várja-így belegondolva érdekes, de gyümölcsöt még soha senki nem kínált neki.

Borotválkozni tényleg nem szeret,de a szakálla ápolt,puha,csillogós, és a ruháját a manók mossák vasalják.

Az utóbbi időben viszont sajnos ő is kocsival jár,hisz évek óta nem esik normális hó, a száraz úton pedig nem tudják húzni a rénszarvasok a szánt!


Üdv: A Krampusz.

2011. dec. 25. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ráadásul nagyon sokszor már saját csizmája sincs, és a szomszéd bácsi cipőjét veszi fel! :))))
2011. dec. 25. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
Mert sokat zabál, azért XD
2011. dec. 25. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

a szőre kövér nem ő:DD


(Jégkorszakból idéétem xd)

2011. dec. 25. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
*idéztem
2011. dec. 25. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Mi emberek szeretjük a mikulást, mert kedves, és ajándékokkal halmoz el, ezért mi ezt hogyan másképpen tudnánk viszonozni, minthogy finom sütit teli szeretettel adunk neki, amitől ugyan pocakos lesz, de ő vállalja ezt a terhet. Az, hogy szakállas meg gondolom az inkognitó céljából van, így ha vége a szezonnak eltud vegyülni az emberek közt, mint hentes. :D
2011. dec. 25. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

:D

És amikor vége a karácsonynak, a hentes bácsi levágatja a szakállát, hogy ne zavarja a munkájában. És ismét elkezdi növeszteni, hogy a köv. karácsonyra szép legyen a Mikulás?

2011. dec. 25. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Én mindig adtam neki mandarint is!!! :)

Hó meg nem kell neki mert Rudolfék repülnek!! :)

2011. dec. 25. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Mert depressziós! Ő minden évben a lelkét kiteszi, hogy mindenkinek ajándékot vigyen, de ő sosem kap senkitől ajándékot. Így bánatában bezabálja a megmaradt édességeket.

:)

2011. dec. 26. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Mert az édesség emeli az endorfin-szintet és attól vidám.


Kedvenc Télapóm:

[link]

2012. jan. 6. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!