Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Népszokások » Mit csinál egy ember egy...

Mit csinál egy ember egy iskola tetején?

Figyelt kérdés
Egész nap mereven bámulja az objektum tetejéről az iskolaudvart.Látszólag semmi oka nincs, hogy fenn legyen.
2012. febr. 17. 18:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Gondolkodik
2012. febr. 17. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy felküldték oda a karbantartót, vagy v.ki szerel v.mit. De ebben a sötétben sok mindent nem láthat.
2012. febr. 17. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Délelőtt volt fennt, de csak nézett le az udvarra.
2012. febr. 17. 18:11
 4/12 anonim ***** válasza:
Vagy a lanyokat nezte, vagy arra vart hogy megjojjon a batorsaga ahhoz hogy leugorjon vegre.
2012. febr. 17. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ő Batman.
2012. febr. 17. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Biztos nagyon megtetszett neki Eminem - Not Afraid klipje.
2012. febr. 18. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Mivel epp ol az unalom, az eddigi valaszok alapjan, megirtam a "Mit csinal a titokzatos ferfi az iskola tetejen" cimu muvemet!


Mit csinal a titokzatos ferfi az iskola tetejen?

Latszolag semmi oka nincs, hogy fenn legyen.

Elsosorban gondolkodik.Azert kuldtek fel hogy megnezze mi a baj a wi-fi antennaval;nem merte mondani senkinek hogy o nem is ert hozza, nem konyit az ilyesmihez mert o csak egy egyszeru gondnok.Meg a hajnali sotetsegben nem is nagyon lat...farkasvaksagban szenved.

Az ido tellik, mar delelott van, antennat kene szerelni de csak mereven bamul le az udvarra;nezi az iskolaslanyokat.Vajon mi jarhat a fejeben?Nemi gondolatban torteno fajtalankodas utan, tovabbra is mereven nez le az udvarra...es var.Mire var? Arra hogy vegre megjojjon a batorsaga; le kene ugrani.En vagyok Batman - gondolja.Nem, megsem vagyok - ismeri be maganak amikor hirtelen eszebe jut Eminem - Not Affraid c. klippje ami nagyon megtetszett neki tegnap az ebedloben.

Mit csinal meg mindig az ember az iskola tetejen?Latszolag semmi oka nincs, hogy fenn legyen.Tudja a f*szom...de mar nagyon faj a nyakam!

2012. febr. 18. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Mereven bámul...


Mint én, amikor megláttam a kérdést...


Azt hiszem, ennek a kérdésnek nem a kultúra és közösség - népszokások között, hanem az egyéb kérdések - egyéb kérdések között lenne a helye.

2012. febr. 19. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Mar mindegy.

[link]

:)

2012. febr. 19. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Lehet, hogy egy pszihopata és azon gondolkodik mikor ölje meg a diákokat! xD
2012. márc. 2. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!