Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogyan lehet az ember stylelis...

Hogyan lehet az ember stylelist? Milyen iskola kell hozzá? Milyen ruhák kellenek hozzá? Hogy is működik ez a dolog?

Figyelt kérdés
Komoly a kérdés,legyetek szívesek komolyan válaszolni! Köszönöm!:)
2009. nov. 24. 20:45
 1/3 anonim ***** válasza:

STYLIST


Egyébként nem tudom.

2009. nov. 24. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

elég egy szakképzés,úgy tudom 1-3 éves(pontosan sajna nem)

Én is annak készülök,úgy gondolom hogy kell hozzá egy bizonyos ambició és tehetség. Nem árt ha ismered a pillanatnyi divattot,de ki tudod alakitani a sajátodat.Nem tudom mire irtad ezt a ruhákkal... A lényeg h érdekeljen a munka és vonzon az hogy szebbé varázsolod az embereket... és nem ártanak a jó kapcsolatok sem hogy beajánlhassanak téged később.

2009. nov. 25. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Keress rá a neten, hogy stylist képzés...de nagyon sokba kerül, kb fél milliónál kezdődik, és nem garantálja senki, hogy kapsz is utána munkát...az én ismerőseim akik elvégeztek ilyet azóta sem találtak ilyen munkát, mert nagyon telített a piac, sok a wannabe stylist, kevés az igazán jó, és kevés a munka.

Mert attól még, hogy elvégzel egy ilyen sulit semmit nem érsz vele, gyakorlat kell hozzá rengeteg, referencia, meg kapcsolatok.

Tessék, itt egy link stylist tanulókról és stylistokról: [link]

2009. nov. 26. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!