Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Népszokások » Ha van nőnap és anyák napja,...

Ha van nőnap és anyák napja, akkor miért nincs férfinap és apák napja?

Figyelt kérdés
2012. márc. 8. 14:01
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
71%
Apák napja is van sok európai országban. Nálunk NINCS..valahogy nem honosodott meg. Majd ha felnősz, kezdeményezheted, hogy bevezessék.
2012. márc. 8. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
59%

mert minden nap a férfiak napja. Ez az egy meg a nőké, ki lehet szúrni a szemüket évi egy szál virággal, vagy kettővel, ha anya is az illető.

Nézd meg, kiknek van "napjuk", a veszélyeztetett fajoknak meg a betegségeknek...

2012. márc. 8. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Apák napja június harmadik vasárnapja!
2012. márc. 8. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
van férfi nap. Németeknél ilyenkor az összes férfi elmegy és jol leissza mgát. de tényleg. valamikor juniusban van úgy emlékeszem.
2012. márc. 8. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
77%
Sok férfi, május 19.-én tartja! (=Ivó névnap)
2012. márc. 8. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
54%

Ismét bebizonyosodott, hogy milyen egy hisztis népség a férfiaké! :)

Egész nap, mindenhol, ahol csak lehet rinyáltok, hogy miért nincs férfinap/apák napja.

Képzeljétek csak, van mindkettő!

Apák napja június 3. vasárnapja, a nemzetközi férfinap pedig november 19.


Ha meg belehaltok egy szál virágba, vagy egy mondatba (én speciel az utóbbinak örülök jobban, mert utálom a virágokat), akkor meg vessetek magatokra! ;)

2012. márc. 8. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
52%

Utolsó válaszadó nem halunk bele én anyumnak kivételesen egy Milka csokit vettem, de ti nők, anyák értékelhetnétek a példamutató életet élő családjukért dolgozó, áldozatot hozó férfiakat apákat !

Kissé nő-dominális az a mi társadalmunk !

2012. márc. 8. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
54%

Utolsó: igen, a férfiak mindent megtesznek a családért, csakis azért dolgoznak, a nők meg lusta disznók akik semmit sem csinálnak? Gondolkodj már el!

Hogyha valaki nem hálálja meg az ilyen gesztusokat akkor csak egyszerűen sza*d már le!

2012. márc. 8. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
75%

Kedves utolsó !


Nem azt írtam, hogy a nők lusta disznók csak annyit, hogy a másik felet is kellene értékelni nem ?

Ha nem tudod néhány sorból értelmezni a szöveg tartalmát inkább ne írjál semmit !

2012. márc. 8. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Tudod lehet bennem lehet a hiba. Sőt nem is kellett volna beléd kötnöm, sajnálom.

Az én apukám nem a figyelmességéről ismert. Minden fontosabb neki mint a családja. Ezt be is bizonyítja..

2012. márc. 8. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!