Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Népszokások » Normális, hogy zavar a magassá...

Normális, hogy zavar a magasságom?

Figyelt kérdés

Kb 6.-os korom óta 160 centi vagyok. Általánosban elég magasnak számítottam. Most, gimiben kb 2-3 csaj van, aki velem egy magas kb, a többiek legalább 10 centivel magasabbak nálam, és a fiúkról ne is beszéljünk. Néha úgy érzem, lazán mehetnék órára a 7.-8.-osokhoz, nem tűnne fel senkinek.

Tegnap a bicikli ülését le kellett húzni teljesen, és úgyis lábujjhegyen tudtam megállni, pedig normál méretű bicajról van szó.


Legutóbb is egy srác megjegyezte, hogy milyen pici vagyok (a srác több, mint 190 centi).


Eléggé frusztrál, hogy ekkora vagyok, mert úgy érzem, áttaposnak rajtam.


18l



2012. jún. 16. 13:50
 1/10 anonim ***** válasza:

Normális, de láttam már nálad kisebbet aki tényleg elment volna óvodásnak. én 180 cm vagyok, de volt már, hogy 2m-es csaj állt mellettem, és nagyon rosszul éreztem magam.

egyébként a legtöbb csaj körülöttem 160-165 cm között van. a pasik szeretik a kisebb lányokat. Sajnos sok pasi kisebb nálam, kiemelkedően magasabb ritkán akad, így kettőnk közül te pl hamarabb találnál párt. Sajnos nem tudsz változtatni a magasságodon, csak megszokni. De az sem kizárt, hogy nem fogsz még nőni.

2012. jún. 16. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Az utolsó mondat kicsit kacsa lett.. szóval lehet fogsz még nőni :)
2012. jún. 16. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
23%

Én 158 cm magas vagyok,párom 183 cm.Mindig a magas pasik tetszettek,kevés alacsony párom volt.Nem hiszem,hogy aggódnod kellene emiatt.Nekem eddig semmilyen hátrányom nem származott belőle.Ha mégis zavar,akkor egy magassarkúban magabiztosabb lehetsz.


34/N

2012. jún. 16. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
57%
24 éves korodig még nőhetsz. Én fiú létemre 165 cm magas vagyok. Senkit nem zavar igaz alacsony vagyok de ilyen a genetikám ezt örököltem, nincs ebbe semmi. Igaz csajozni így kicsit nehezen tudok mert sokan magasabbak nálam de egyáltalán nem zavar amikor egy közel 180 cm es csajjal jártam fél évig aki szinte lehajolt miattam. Ez van ezt kell szeretni :)
2012. jún. 16. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Sokkal jobb neked. Én a 170 cm-mmel mindig szédülök és debellának érzem magam.
2012. jún. 16. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Lógj be mindenhová gyerekjeggyel :)

Nyugi, nyeregben leszel.

2012. jún. 16. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
én helyzetem se jobb. szívesebben lennék alacsonyabb, szerintem neked pont jó. én 180cm vagyok 18évesen lányként. szerintem nekem még nehezebb. nálad csak magasabb fiúk vannak, én ezt nem mondhatom el magamról :)
2012. jún. 16. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nem tudom, én imádom az alacsonyságom. Néha persze zavaró, hogy nem érem el a legfelső polcot, nem ér le a lábam a bicikliről.... :) Általános iskola alsó tagozataiban még zavart, aztán megszoktam. Majd megszokod te is.

150cm vagyok. :)

2012. jún. 16. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
54%

Én is 160 cm vagyok.

Előfordul, hogy az emberek hajlamosak lekezelően bánni egy nem magas illetővel, akár a hivatalban, akár másutt.

Azt hiszik, mert nem magas az illető, automatikusan gyenge elméjű is.

2012. jún. 16. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Én egy 165 cm magas, arányos testalkatú, helyes srác vagyok, és kifejezetten szeretem a magasabb nőket. :)
2012. jún. 17. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!