Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Népszokások » Miért nincs olyan egyezményes...

Miért nincs olyan egyezményes jel, ami alapján lehet látni, hogy a lány (v. Akár fiú) foglalt-e vagy nem? Mint a házasságnál a jegygyűrű.

Figyelt kérdés
Sokkal egyszerűbb lenne az élet, ha mondjuk minden lány, akinek barátja van, sárga gyűrűt vagy karláncot hordana, vagy valami hasonló. Egyből lehetne tudni, hogy érdemes-e nála egyáltalán próbálkozni, vagy nem. Nemrég megismerkedtem egy lánnyal, aki tök szimpatikus volt, és úgy éreztem, ő is kedvel engem. Csomót mosolyogtunk egymásra, sokat beszéltünk meg minden. Elmentem vele ebédelni, sétáltunk kicsit, szórakoztattam, majd mikor bejelöltem facebook-on, akkor láttam, hogy van barátja. Na b*meg. Ezért kár volt az önáltatás és az idő... Miért nem találunk ki valami megkülönböztető jelet?
2012. jún. 19. 16:12
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
55%
Ezt általában meg szoktuk kérdezni! Vagy valahogy, kitapogatni, vagy miért nem nézted meg hamarabb a facebookját?
2012. jún. 19. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Ha lenne is ilyen, akkor sem azt jelezné, hogy van-e párja, hanem hogy akar-e ismerkedni. (Bár, az is előnyös lenne.)
2012. jún. 19. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
50%

"Ezt általában meg szoktuk kérdezni!"

- Szia, nem tudom hány óra? Ja, és facér vagy?

Csatt, a pofon. :D


"miért nem nézted meg hamarabb a facebookját?"

Ebéd vagy séta közben? :)

2012. jún. 19. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Azért, mert mindenkinek magánügye, hogy világgá akarja-e kürtölni a kapcsolatát vagy sem. A jegygyűrűt sem mindenki hordja.
2012. jún. 19. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
52%

Legközelebb miután megszólítod mondd meg neki, hogy szeretnéd tudni, hogy van-e barátja, mert ha van neki, akkor nem fárasztod magad, csak mint barát nem érdekel.

Valahogy úgy, hogy szia, szimpatikus vagy nekem, de szeretném előbb tudni, hogy van-e barátod, mert ha van akkor nem érdekelsz.


Jól érezted magad vele, ennek ellenére kár volt az idő? Hova rohansz?! Istenem... -.-"

2012. jún. 19. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

Nem tudtam megnézni hamarabb a facebookját. Megismerkedtünk, és miután hazamentem, csak azután jelöltem be.


"Legközelebb miután megszólítod mondd meg neki, hogy szeretnéd tudni, hogy van-e barátja, mert ha van neki, akkor nem fárasztod magad, csak mint barát nem érdekel.

Valahogy úgy, hogy szia, szimpatikus vagy nekem, de szeretném előbb tudni, hogy van-e barátod, mert ha van akkor nem érdekelsz. "


Kösz, a tippet xD


"Jól érezted magad vele, ennek ellenére kár volt az idő? Hova rohansz?! Istenem... -.-""


Inkább a reménykedés volt kár. Hova rohanok? A fiatalságomba. 20 éves vagyok, illene már összeszednem egy hölgyet!

2012. jún. 19. 20:13
 7/19 anonim ***** válasza:
77%
De aranyos vagy: "egy hölgyet" :) cuki
2012. jún. 19. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Azért azt remélem vágod, hogy hogyha egy (legalább minimális önbecsüléssel rendelkező) lány megtudja, hogy a vele való "céltalan", szexre való kilátás nélküli barátkozást kidobott időnek tartod, azzal máris diszkvalifikáltad magad a jelentkezők sorából, akkor is, ha amúgy nem foglalt a lány...? És a rossz hír az, hogy a nők az ilyesmit képesek és kitalálják, anélkül, hogy mondanád. Nem mindig, de meglepően gyakran. Ez alól a szabály alól csak akkor lehet kivétel, ha te vagy Johny Depp, ÉS a lány valamiért azon kevesek közé tartozik, akik épp abban a pillanatban mezei, garantáltan kapcsolatmentes szexet keresnek. Meg persze definíció szerint a nulla önbecsülésű szánalmas, akaszkodós szerencsétleneknél.
2012. jún. 19. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

" Azért azt remélem vágod, hogy hogyha egy (legalább minimális önbecsüléssel rendelkező) lány megtudja, hogy a vele való "céltalan", szexre való kilátás nélküli barátkozást kidobott időnek tartod,"


Ezt hol olvastad, aranyom? Komoly kapcsolatot szeretnék.

2012. jún. 19. 21:26
 10/19 anonim ***** válasza:
"Bab.meg. Ezért kár volt az önáltatás és az idő..." Itt olvastam, te írtad. Tehát kidobott időnek tartod, amit vele töltöttél, és nem töltötted volna vele, ha tudtad volna, hogy nem lesz belőle szexet is tartalmazó kapcsolat (kapcsolat: barátság + szex). Ezt már tudod értelmezni, vagy írjam még eccerűbben, aranyom?
2012. jún. 19. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!