Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Népszokások » Miért bámulnak vagy szólnak...

Miért bámulnak vagy szólnak meg az emberek, ha félig-meddig hagyományőrző vagyok?

Figyelt kérdés
Csizmában és csizmanadrágban szoktam lenni, de még falun is megszólnak, bár itt nem annyira jellemző, de városban mindig bámulnak vagy leszólnak! Hogy kezeljem ezt, mert én nem foglalkozok vele igazán, amit mondanak? Cigányok már meg is akartak verni, ezt hogy kezeljem?

2012. júl. 27. 18:38
 1/6 anonim ***** válasza:
86%
Sajnos ebben az országban jellemző, hogy mindenkit megbámulnak, aki csak egy kicsit is kilóg a sorból. Továbbra se foglalkozz mások véleményével, ha neked így jó :) Inkább sajnáld őket, amiért nincs jobb elfoglaltságuk, mint állandóan mások dolgába avatkozni.
2012. júl. 27. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
88%

Az emberek furcsán néznek azokra akik nem olyanok mint ők. A hagyományőrzésre a fiatalok meg úgy tekintenek, mint valami öreges hülyeségre...szóval nem menő...ami szégyen.

A cigányok is ugyanilyenek, csak ők hangot is adnak a nemtetszésüknek, esetleg tettlegességig is fajul a dolog. Nem tudom mennyi értelme lenne elmagyarázni nekik, hogy neked ez fontos, hiszen magyar vagy. Szerintem semmire sem mennél velük :D Persze az nem válasz, hogy ne foglalkozz velük, de sajnos mást nem tudok írni...Primitív emberek, primitív szokásokkal...

2012. júl. 27. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Még csak 19 éves vagyok,de nekem ez tényleg fontos!
2012. júl. 27. 19:32
 4/6 anonim ***** válasza:
légy rá inkább büszke az az ő tudatlanságuk, műveletlenségük ha nem értékelik mert nem is tudják igazából mit képviselsz ezért teszik amit tesznek a cigányok meg annyira fogyatékosak hogy azt hiszik hogy skinhead vagy vagy gárdista nekik a bakancs csizma egyből ezt jelenti.....
2012. júl. 27. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
52%

Tudod, egy csizmával elég nagyot lehet rúgni, bár így nyáron nem épp praktikus viselet :)


Amúgy meg ne foglalkozz vele. Engedd el a füled mellett.


megj.

A hagyományokat nem őrizni kell, nem lopja el őket senki, nem is ápolni, mert nem betegek, hanem megélni.

2012. júl. 27. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Cigányok? Azok egy rettenetes teremtés! Egy megoldás lenne, csak annak törvényi akadályai vannak. De régen elég jól tudtak bánni mindennel az emberek, pl bot, de egy jó rugás csizmával, és a cigány f@sza a torkáig ugrik.
2012. nov. 8. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!