Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Népszokások » Bécsbe járnak lopni a magyarok?

Bécsbe járnak lopni a magyarok?

Figyelt kérdés

2012. aug. 14. 00:33
 1/6 anonim ***** válasza:
79%

Nem, a cigányok járnak Bécsbe lopni, a külföldiek pedig azt hiszik, hogy ők magyarok.

Ezért is hiszik azt a külföldiek, hogy minden magyar cigány.

2012. aug. 14. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

"népszokások"


xD


Amúgy ez hülyeség. Egy piti tolvaj nem fog utazni 100 meg 100 kilométert, hogy lophasson. A bécsi tolvajok is ugyanúgy lopnak Bécsben. Szóval ez csak egy rasszista hülyeség, mert mindenáron el akarják ültetni az agresszió magvait az emberekben.

2012. aug. 14. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
79%
Tévedés, hogy csak a cigányok járnak ki lopni. Én minden nyáron kint vagyok a nagynénémnél pár hetet, az aluljárókban a zűrös alakok szinte mind románul, magyarul vagy bolgárul beszélnek, és züllött fehér ember mind. Cigányt alig látni Ausztriában. Legutóbb egy bűzölgő alkoholistára kellett rászólnunk az egyik metróállomás liftjében, hogy ne randalírozzon már, mire tökéletes magyarsággal küldött el minket a melegebb éghajlatra. Sajnos el kell fogadni, hogy az EU ranglétrájának legalsó fokain van ez a három ország és nem mindig a cigányok mögé kell bújni, hanem változtatni kéne az életfelfogáson.
2012. aug. 14. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Te állandóan lopni akarsz basszus? :D
2012. aug. 14. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én nem egy embert ismertem, akik a 90-es években lopni jártak Ausztriába, de egyik sem volt cigány, sőt volt gazdag szülők elkényeztetett hülye gyereke is köztük. Viszont láttam már cigányt Tesco parkolóban osztrák boltból lopott karórát árulni. Szóval szerintem az igazság a kettő között lehet valahol. Lehetnek persze összedolgozások is, mert egy cigány sokkal feltűnőbb a bőrszíne miatt is.
2012. aug. 14. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Miranda1970 válasza:
100%

Én nem járok!

Egyébként gyerekként rendszeresen tapasztaltam, láttam, sőt próbáltam megakadályozni éveken át, hogy német nyelvű nyaraló csoportok rendszeresen és csoportosan lopjanak nagynéném butikjából. Külföldön minden nép fiai közül a becstelenek felbátorodnak.

2012. aug. 19. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!