Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Népszokások » Szerintetek nem elszomorító,...

Szerintetek nem elszomorító, hogy az örmények most en bloc a magyarságra haragszanak, amikor az a bizonyos döntés pár diplomata döntése volt?

Figyelt kérdés
Engem ez annyira zavar... utálják a "magyar népet", holott én, átlagpolgár tegnap hallottam erről az egész balhéról. Miért a népet utálják? Valószínűleg nem több 10 embernél az, aki ezt a döntést meghozta, aki ebben érintett. Ez nem a mi hibánk. ÉN nem tehetek róla. És gondolom az a kb. kétmillió ember sem, aki a statisztikák szerint ezt az oldalt látogatja. Ezt ők nem fogják fel? Talán képesek lennének magyar turistákat is megverni azért, mert pár diplomata nekik nem tetsző döntést hozott? Nem őrültség ez? Persze ha már itt tartunk, végül is minden háború őrültség, ahogy szerintem az is, hisz végső soron családapák és értelmes emberek ölik egymást eszmék és ostoba politikusok miatt...
2012. szept. 2. 22:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%

Ha keresztények volnának, nem így gondolkodnának.


Sajnos senki nem tanította meg nekik, hogy Jézus tanításában, nem hangsúlyozta ki a nemzeti öntudatot.

Azt mondta, hogy mindnyájan testvérek vagytok.


Persze ezen nem kell csodálkozni, a próféciák és az események haladnak előre.

:(

2012. szept. 2. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
91%

Kedves előttem válaszoló:


"301-ben Örményország volt az első ország a Földön, amely felvette a keresztény vallást, mely ezzel állami vallás lett itt."


Csak ennyire keresztények.

2012. szept. 2. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
75%
Az örmények között is vannak értelmes és kevésbé értelmes emberek, mint mindenhol. Valószínűleg az értelmesebbek megértik, miről van szó. A hülyék meg mindenhol így gondolkodnak, mint ahogy a kérdésben írod, erre a saját országunkban is találunk bőven példát.
2012. szept. 2. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Utolsó, azt hiszem, igazad van.


Kérlek a vallást ne keverjétek ide. Én nem vagyok keresztény, mégis azt mondom, hogy őrültség az, hogy "egy népet" utálni.

2012. szept. 2. 22:43
 5/11 anonim ***** válasza:
3%

Sok ormeny ismerosom van, itt elnek Bp en.

Es szerintem buta es elvakult nep az ovek.

De ez csak az en velemenyem, tapasztalatom

2012. szept. 2. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 mustafa33 ***** válasza:
72%

Az örmény nép nagyon régi kultúrával rendelkezik. Európai módon él. Mikor ott jártam, csak jót tapasztaltam. Azerbajdzsán egészen más volt. Nem tapasztaltam ott sem rosszat de más a mentalitás, más az élet, más világ.

A kölcsönös gyűlölködésük több évszázados. Nem ismerjük a történelmüket és nem tudjuk megítélni egyikük igazát sem. Viszont tökösebbek mint mi. Magyarország hagyja román börtönbe vetni az Erdélyi magyar politikusokat.

2012. szept. 3. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 mustafa33 ***** válasza:
82%
Apropó vallás. Az örmény rendőr még a kemény szovjet időkben is láthatóan hordta a nyakában a keresztet, jelezvén ő örmény keresztény (az örmények nem pravoszlávok). Nálunk a szoci rendőr az MSZMP párttagsági könyvecskét hordta és fosott ha templom közelében látták.
2012. szept. 3. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Andizsuzsi ***** válasza:
81%
Elszomorító, de érthető. Mint ahogy az is, ahogy nálunk is sokan általánosítanak az arabokkal, cigányokkal, zsidókkal kapcsolatban. Csak ha minket utálnak, az jobban fáj, mintha mi utálunk.
2012. szept. 3. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%

Nem elszomorító, hanem az örmények saját butaságáról egy szépen megrajzolt szegénységi bizonyítvány.


Ha egy országnak kötelező kiadatási joga van, akkor ki kell adni a másik országnak azt az állampolgárt (az országét), akit az kér. Nem kívánságműsor.


Az örmények egyszerűen csak rajtunk akarják elverni a port, bele akarván rángatni a saját kis személyes virtsaftjukba - amihez SEMMI közünk sincsen. Miért nem fordulnak a hőzöngésükkel azok ellen, akikkel bajuk van: az azeriek ellen? Mert be vannak t.jva tőlük...


Annak az országnak a szégyene ez, aki egy köztörvényes bűnözőt (emberölés), kitüntet, ahelyett, hogy szépen börtönbe csukná, vagy kivégezné. Az örményeknek és az azeriaknak ezt a csetepatét egymás közt kell lejátszaniuk, teljesen mindegy, hogy kit akarnak bűnbaknak nevezni. Az ő saruk, nekünk semmi közünk hozzá.


Én sem tehetek róla, viszont nem is érdekel, nem is veszem magamra és egy szemernyi rossz érzésem sincsen amiatt, amit a diplomaták tettek. Az ő dolguk, nem az enyém. A kétmillió ember, akit a FB meghülyített, elég buta, hogy az indultaival és a zsigereivel gondolkodik, nem az agyával. Inkább ez a szomorú.

2012. szept. 10. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Andizsuzsi ***** válasza:

"Ha egy országnak kötelező kiadatási joga van, akkor ki kell adni a másik országnak azt az állampolgárt (az országét), akit az kér. Nem kívánságműsor"


Egy országnak vagy kötelezettsége van, vagy joga. Olyan nincs, hgy kötelező kiadatási jog. Nem is volt kötelező kiadnunk, nem is tettük meg eddig. A nemzetközi egyezményeknek egyébként mindkét ország megfelelt, az más kérdés, hogy e mögött milyen politikai megfontolások voltak.

2012. szept. 11. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!