Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Népszokások » Szerintetek nem elszomorító,...

Szerintetek nem elszomorító, hogy az örmények most en bloc a magyarságra haragszanak, amikor az a bizonyos döntés pár diplomata döntése volt?

Figyelt kérdés
Engem ez annyira zavar... utálják a "magyar népet", holott én, átlagpolgár tegnap hallottam erről az egész balhéról. Miért a népet utálják? Valószínűleg nem több 10 embernél az, aki ezt a döntést meghozta, aki ebben érintett. Ez nem a mi hibánk. ÉN nem tehetek róla. És gondolom az a kb. kétmillió ember sem, aki a statisztikák szerint ezt az oldalt látogatja. Ezt ők nem fogják fel? Talán képesek lennének magyar turistákat is megverni azért, mert pár diplomata nekik nem tetsző döntést hozott? Nem őrültség ez? Persze ha már itt tartunk, végül is minden háború őrültség, ahogy szerintem az is, hisz végső soron családapák és értelmes emberek ölik egymást eszmék és ostoba politikusok miatt...
2012. szept. 2. 22:09
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

9-es, látod, ezt teszi az emberrel az elvakultság. Te is elhitetted magaddal, hogy Magyarországnak kötelező volt kiadnia az azeri fickót, pedig egyáltalán nem volt kötelező. A kiadatási egyezmény csak annyit ír, hogy kiadhatjuk - ha akarjuk. És mi akartuk, és hogy miért, arra máig sem adott választ a kormányunk.


Gondolkodj el rajta, mennyire torzítja a valóságérzékelésedet a párthűség!

2012. szept. 11. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!