Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Népszokások » Milyenek a fiatal német fiúk?

Milyenek a fiatal német fiúk?

Figyelt kérdés
Hamarosan megyek ki egy hétre németbe (cserediák program). Nagyon bejönnek az ottani pasik külsőre. Még sosem voltam ott, nem is nagyon volt lehetőségem némettel beszélni eddig, és szeretnék tájékozódni tapasztaltabbaktól, akik esetleg kint élnek/voltak már kint akár 1-2 hét erejéig is. Milyenek a helyi/német TIZENÉVES (tinédzser, 15-20 év közötti) fiúk belső jellemzői? Esetleg külső jellemzők? Tudom nem lehet általánosítani, de csak úgy nagyvonalakban egy-két jellemzőt, ami sokakra igaz! Pl.: zárkózottak nagyon? nem barátságosak? bunkók? büdösek? kalandozósak, nem szeretnek kapcsolatban lenni? komolytalanok? nem viccesek? szexmániások? nyomulósak, vagy nem szeretnek udvarolni? nem szeretnek kezdeményezni? Mert sajnos eddig csak ezeket hallottam róluk azoktól akiket megkérdeztem (...), és kicsit kezdek parázni, mert nekem nagyon bejönnek külsőre az ottani fiúk. :) Légyszi cáfoljatok rá azokra amit hallotam! :) 17/L
2012. szept. 29. 16:51
 1/5 anonim ***** válasza:
95%

Olyanok, mint a magyar fiúk! Egyik sem egyforma viselkedésű.

Bár akiket ismerek, nem szereti a nyomulós lányokat.

2012. szept. 29. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
80%
Nézd meg térképen, hogy mekkora Németország, és akkor rájössz, hogy fél Európa odatartozik, ekkora területen nem egyformák az emberek.
2012. szept. 29. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Akkor kicsit ráközelítek a térképre: valaki volt már Baden-Württemberg tartományban? Olyan írjon már aki tud segíteni :)
2012. szept. 29. 17:18
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Milyenek? Elsősorban németek és fiatalok...
2012. szept. 29. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Baden Würtembergben, Lahrban dolgozom (Schwarzwald)

Errefelé nagyon sok a volt orosz, főleg kazahsztánból, ahová Sztálin a volgai németeket telepítette.

A fiatalok már itt születtek.

Én úgy érzem, hogy csendesek, szerények. Talán kissé visszahúzódóak.

Persze mindenféle akad mindenhol a népek között.

Külsőleg nagyon változóak.

A világháborúk során nagyon sok fiatal német pusztult el, a színe java, viszont cserébe a megszállók hagytak hátra utódokat.

Barátságos hely, közel a svájci, francia határhoz, kultúrához. Ez rányomja a bélyegét a külföldiekkel való viszonyukra.

Minket, magyarokat nagyon tisztának tartanak, csodálkoztak rajtam, hogy naponta zuhanyozok, de azért nem büdösek.

Itt még a kisebb nyelvtani hibákat is megbocsájtják, sőt az akcentust is, ami Bayernban kevésbé van így.

A humort értékelik, de saját magukon nem tudnak nevetni.

De ha ilyeneket mondasz, hogy: -Melyik a legjobb mani (money)? Hát a Bundesrepublik Germany!- akkor a hasukat fogják a röhögéstől.

Szóval kissé fafejűek, mint minden német, de én szeretem őket.

Ezek különösen rendesek, nem lesz semmi baj.

Az időjárás hidegebb és esősebb, mint otthon, készülj fel rá.

Persze azért nem szibéria...

2012. okt. 2. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!