Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Belehalok a magányba. Depressz...

Belehalok a magányba. Depresszió, Egyedül csak azzal foglalkozom, hogy szép legyek, ezzel önbizalmat szerezve. Miért nem könnyebb? Ha nehéz, megdolgozok érte, de hogyan?

Figyelt kérdés

Olyan magányos vagyok, hogy egész nap csak másokat nézek facebookon és ide írogatok egy csomót. Már az iskola sem érdekel, kutatói szakon vagyok az egyetemen és a magány miatt kialakult depresszióm miatt el is hanyagoltam, mindenből egyeseket szereztem és így vizsgára sem vagyok sok tárgyból bocsátható. Oda a régi tűz belőlem, ami hajtott, a kíváncsiság. Már csak egy darab húsnak érzem magam. Csak a kalóriákat számolom, hogy egy gramm zsír sem legyen rajtam, a körmeim festem, a hajam, azt se tudom melyik divatos új hajfestést válasszam. Egész nap youtubeon nézek videókat, ahogy lányok sminkelik magukat, és mik a trendek. Naponta 1 órát készülök, ha kilépek a házból, mindig csinosan felöltözök, tűsarkú és minden.

Az ilyen "macsó" típusú férfiak megnéznek, a szolídabbak kb rám sem mernek nézni. Úgy érzem, hogy már ez eltaszítja az embereket. Én szeretnék valakit.

Ma 8-kor zh és nem érdekel, azt se tudom mi a témakör. Nem érdekel. Csak az, hogy mit vegyek fel. Felszínes, semmire sem jó, unalmas egy valaki vagyok és a sminkelés és hajvasalás alatt, legalább átolvashatnám az anyagot. De szarok bele mindenbe és csak a k-rva külsőmmel foglalkozom és bőgök, mint egy szamár, mert nincs egy ember sem, akivel érdemben beszélhetnék. Pedig tudom több van bennem, mint az a hülye r-banc, amit sugárzok, mégis úgy viselkedem.


2012. nov. 29. 00:24
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
50%
Mi a helyzet a férfiakkal? Nem engeded köze magadhoz őket? Bizonyára összejársz valakivel dugni.
2012. nov. 29. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Még az sem. Akivel szívesen lefeküdnék, annak barátnője van és ha nem lenne, akkor sem hiszem, hogy épp az én társaságom keresné. De szívesen dugnék, de akivel én akarok, az velem nem akar. Ha valakit meg szexinek tartok, de nem ismerek, nem fogok rámászni. Attól, hogy hülye p-csának tűnök, még nem vagyok az és a k-rvulás sem nyerő nálam. Lehet az a hiú ábránd kerítene hatalmába, hogy ó most legalább valaki szeret,mert megdugott, de a valóság az lenne, hogy miután egyszer kihasználta az alkalmat többet felém sem nézne és csak méginkább elmenne az életkedvem, még szarabbnak érezném magam és még ki is használtnak. Life is shit.
2012. nov. 29. 00:43
 3/22 A kérdező kommentje:
Piálni se szoktam, de lehet le kellene innom magam, venni egy üveg vodkát és a hányásomba feküdni és vinnének el a toszott detoxba hogy legalább ott foglalkozzanak velem.
2012. nov. 29. 00:47
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Life is what you make of it :) Szerintem szavakkal ez nem oldható, tehát nincsen megfelelő tanács. Az ilyesmit csak tapasztalati úton lehet megoldani. Engedd közel magadhoz az embereket. Ha nem tetszenek, csukd be a szemed, és koncentrálj az érzésre...
2012. nov. 29. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Tudod, engem azért dühítenek az ilyen jellegű kérdések, mert a hozzád hasonló huszonéves lányoknak minden adottságuk megvan ahhoz, hogy boldogak legyenek. Iszonyat nagy előnyben vagytok a hasonló férfiakhoz képest. De mégsem éltek a lehetőségekkel. Annyi, de annyi lányt láttam így elveszni az önmarcangolásban. De inkább egyedül maradnak, mintsem felülvizsgálják a preferenciarendszerüket. Önsorsrontóak, és az ember tehetetlenül nézi a partvonalról.
2012. nov. 29. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
én tehetek csak ellene, de már akartam tenni, de elsüllyedtem az önsajnáltatás bugyrában és nincs semmi szépség az életemben, amiért megérné kilábalni ebből.
2012. nov. 29. 00:58
 7/22 anonim ***** válasza:
48%
Engedj közel magadhoz olyat, aki nem tetszik. Új horizontok nyílhatnak meg számodra.
2012. nov. 29. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Bárcsak én írhatnék másoknak ilyen segítő szándékú választ. Ha harmónia lehetne az életemben és kiegyensúlyozottság. Boldogság, célok. És főként az én hibám, hogy ide süllyedtem, de talán a társadalom, az emberek nemtörődömsége.
2012. nov. 29. 01:01
 9/22 A kérdező kommentje:
A halál gondolata foglalkoztat, de hála az égnek a remény még megvan benne, hogy lehet egyszer szebb és jobb az élet. Nem csak fájdalom, sírógörcsök, magány, kattogás.
2012. nov. 29. 01:02
 10/22 anonim ***** válasza:
Tehát leszarod, amit mondtam. Akkor tovább párolódsz a kuktában.
2012. nov. 29. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!