Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Népszokások » Ismerkedem 1 tunéziai sráccal....

Monick kérdése:

Ismerkedem 1 tunéziai sráccal. Nagy hatással van rám, azért is, mert ő volt az első külföldi, aki magyarul kezdett irni nekem (persze google translete) Nem tudom érdemes-e vele tovább ismerkednem? Hisz olyan sok rosszat hallani, olvasni az arabokról.

Figyelt kérdés
Azt állitja,hogy ő még szűz(31éves)és csak a leendő feleségével hajlandó lefeküdni.Felvetette,hogy én lehetnék ez a leendő felesége.Sokat nem tudok még róla,de nagyon vonz,mint férfi...Ki mit gondol erről???

#muzulmán #muszlin #magyar nő-muszlin fiu
2013. jan. 12. 01:45
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Én kn 1 évig leveleztem egy tunéziai srácccal. Nem volt semmi csak barátkoztunk, de én azóta nem gondolom ugy, h ilyenek meg olyanok az arabok.. A magyarok között is van 1-2 olyan ember, amelyiknél bármilyen arab csak jobb lehet.


Nem kell rögtön hozzámenni, levelezzetek, ismerkedjetek, attol egyikótöknek sem lesz baja :) Meg azért tunéziában egy kicsit"lezserebbek" az emberek, mint mondjuk az Arab Emirátudokban.. nem ugyanolyan az összes arab.

Nekem még most is van 1-2 arab ismerősöm, sőt van olyan magyar ismerősöm aki arabhoz ment férjhez, és nincs semmi baja, nagyon udvarias, európai beállitottságú férje van.

2013. jan. 14. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim válasza:
arra nem gondolsz, hogy 31 évesen miért nincs felesége, és hogy lehet az, hogy szűz? szerintem, magyarul megmondom, szarj rá. lehet hülyénekfogsz nezni, de szerintem nem te érdekled, hanem az hogy hol laksz. vagy lehet te, de nem a feleség szempontjából, hanem hogy elraboljon, és bántson... ezt tapasztalatból írom. egy barátnőm esetéből tanultam... aki soha többé nem került elő, miután egy külföldi emberrel találkozott... harám hallgatsz, keresel magyarorszagon, vagy ahol eń élek, szlovákiában egy jó pasit, hidd el, itt is vannak ....
2013. jan. 22. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

vigyázz, vízumveszélyes.

Aki tunéziai, és chaten ismerkedik nőkkel, az rég nem szűz 31 évesen :DDD

muszlim férfiak nem ismerkedhetnek nőkkel. Ha házasodni akarnak, nem az ablakon másznak be, hanem bekopognak a szülők ajtaján és előterjesztik becsületes szándékukat. Ő ezt pontosan tudja.

És hogy én ezt honnan tudom?

félig arab lány vagyok, én is találkoztam már ilyenekkel és hallottam is történeteket róluk pórul járt lányoktól. pffff

annyira jó lenne ha minden arab hithű muszlim lenne, téged sem nyaggatna senki.

de amúgy nagyon kis naivka vagy :)

2013. szept. 25. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 Bubi10 válasza:
szia hasonló cipőben vagyok én is csak én egy Egyiptomi arabbal beszélgetek már 6 hónapja és 1 hete találkoztunk . Hát mit mondjak csodálatos volt , de én is tele vagyok aggodalommal.... ha aktuális még a téma akkor írj nekem légyszi köszi
2013. nov. 30. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Elsőként a hozzászólásokra reagálnék, hogy nem minden muszlim fanatikus és erőszakos. Az én férjem muszlim. Mondjuk mikor vele összejöttem, akkor volt 33 éves és ő is szűz volt még. Persze a viselkedéséből ez le is jött egyből. Sőt, olyan muszlim srácot is ismerek, aki tényleg nagyon vallásos, de nagyon nyitott természetű, barátkozós. Egyébként ő egy társkeresőn is fent van. De én itt élek Londonban, akiket ismerek, őket személyesen ismerem, tehát ők is itt élnek. A környezet meg nagyon befolyásoló tud lenni.

Visszatérve a konkrét kérdésre. Facebook-on legalább 3 arab férfi kért már feleségül 20 perc beszélgetés után (persze ez még az előtt volt, hogy férjhez mentem volna). Nem tudhatod, hogy miközben veled beszél, nem írja ugyan ezt még 10 másik lánynak. Szóval ez nem igazán jelent sokat. Egyébként azt vallom, hogy házasság előtt a felek legalább fél évet éljenek együtt. Ehhez az kell, hogy vízuma legyen, tehát nem csak azért venne el.

Ismerkedni egyébként nyugodtan lehet, csak ésszel! Ha nem is ő lesz életed nagy szerelme, de legalább belelátsz egy másik kultúrába.

2013. nov. 30. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Én kíváncsi lennék mi a helyzet a kérdezővel.Ha itt leszel írj valamit nekünk,hogy alakultak a dolgok.Egyébként én éppen annyi sikeres tunéziai-magyar házasságról hallottam mint sikertelenről.Szóval megint nagyon sokan felnagyítják a dolgot.Félreértés ne essék,nem csak neten olvasott storykra gondolok ismerem ezeket a párokat.
2013. dec. 19. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!