Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Népszokások » Milyen pozitív illetve negatív...

Milyen pozitív illetve negatív oldala van ha az ember hollandiában él magyarként?

Figyelt kérdés

Apám Hollandiában dolgozik, elég ritkán van magyarországon.Tervezi hogy pár év és kiköltözünk a családdal.Milyen dolgokra pozitív illetve negatív dolgokra hívnátok fel a figyelmemet?

Kérlek titeket, csak úgy válaszoljatok, hogy legalább egy negatív és egí pozitív példa legyen a válaszotokban.Ha nem megy úgy hogy mindkét szempontból leírjátok, akkor inkább ne is írjatok(szól ez azoknak, akik mindenhol csak lehúzóan fröcsögnek).

Köszönöm.



2013. jan. 21. 13:22
 1/8 anonim ***** válasza:
84%

A negatív oldala a sok beilleszkedni nem képes bevándorló , főleg iszlám hitűek.Egyszerűen borzalmasak , intoleránsak , rasszisták , nem tisztelik a befogadó ország kultúráját és törvényeit.

Ha kiköltöztök akkor olyan helyre költözzetek ahol nincs vagy kevés van ezekből a megszállókból.


Pozitív oldala sok van.

A hollandok nyitottak ,barátságosak , szeretnek bulizni.Be fognak fogadni.

2013. jan. 21. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Ment a zöld kéz, köszönöm szépen.

Ha mindenki ennyire lenne normális szemszögű, jobb lenne a világ. :)

2013. jan. 21. 13:42
 3/8 anonim ***** válasza:
84%

Nincs mit.

Dolgoztam Hollandiában.Saját tapasztalat alapján írok.

Ezekkel bevándorlókkal igen vigyázz ha nő vagy akkor különösen.

Már a hollandoknak is tele van a hócipőjük ezekkel a bevándorlókkal pedig liberálisabb emberek mint mondjuk a magyarok vagy a szlovákok.

2013. jan. 21. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm még egyszer.

Annyit kérhetnék még, hogy ha tudsz, tanáccsal segíts nekem?

Persze ne itt, hanem privátban vagy e-mail-ben.

br2220610@gmail.com


Köszönöm szépen!

2013. jan. 21. 13:49
 5/8 anonim ***** válasza:
48%
Azért e-mail címet így közszemlére én nem tennék ki. Ha másért nem is akkor a SPAM robotok miatt...
2013. jan. 21. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Hú, hát köszi.Le tudom szedni valahogy?Nem nagyon látok szerkesztés opciót. :O :D
2013. jan. 21. 17:45
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Hollandia:

pozitívum: jobb életszínvonal

negatívum: az unokáiddal már csak hollandul tudsz beszélni majd. De az csak soká lesz.

2013. jan. 22. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én csak pozítivumot tudok mondani,liberálisak az emberek,kakálna mindenre,élvezik nagykanállal az életet,megállás nélkül buliznak.Nagyon normálisak,gazdagok is,nem feszülnek.

Csak jó oldala van.Én sokat járok ki de remélem nemsokára melózni is fogok kint.

Hátránya:Hollandul kell tanulj,ennyi.

2013. febr. 7. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!