Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ha minden sz@r az életemben,...

Ha minden sz@r az életemben, akkor hogy beszéljek pozitív dolgokról? Hogy meséljek pozitív dolgokat, ha csak negatív dolgok történnek velem? Hogy legyek így jókedvű?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 25. 23:05
 1/5 anonim ***** válasza:

Amikor nekem "kemény" korszakom volt-2 éven belül öngyilkosság családban, szakítás, munanélküliség, baleset, egészségügyi problémák halmozottan, stb-akkor egyszerűen próbáltam teljesen kizárni mindent, és bizony megjátszottam magam, hogy de én pozitívan állok hozzá az élethez. Pedig legbelül minden percben ordítottam.


Nem szabad, hogy mások megérezzék rajtad, hogy most rossz helyzetben vagy.


Kitartás!

2012. ápr. 25. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Na gyere, panaszkodd ki magad! Mi a baj?
2012. ápr. 26. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2012. ápr. 26. 00:57
 4/5 anonim ***** válasza:
Miért kéne jókedvű legyél, ha nincs rá okod? Ha rossz a kedved, akkor engedd meg magadnak, hogy rossz legyen. Ha másoknak ez nem tetszik, akkor elmehetnek a fenébe. Persze, nem árt, ha azért a rossz kedved ellenére észreveszed a pozitív dolgokat is, de ne legyen már elvárás, hogy ha szarban vagy, akkor is folyton csak bárgyún mosolyogj. :/
2012. ápr. 26. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szabad rosszkedvűnek lenni. De, hogy MINDEN rossz lenne, az kizárt!

Van interneted, tudsz írni, tehát oktatásban részesültél, szemben sokszáz millió társaddal, akik éhen halnak, de ha mégsem, akkor sincs iskola.


Szerencsés vagy, hogy ide születtél, és nem mondjuk Ruandába, vagy Szudánba, ahol csak amiatt is megölnek családokat nap, mint nap, mert nem tetszik a pofájuk.


A szenvedésben beszűkül a tudat, és a szenvedésre koncentrál. Nyisd tágra a szemedet, és szívj egy kis friss levegőt. Amíg a szíved dobod, nem lehet annyira rossz!

2012. ápr. 26. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!