Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A Csabi Kolbászfesztiválról...

A Csabi Kolbászfesztiválról szeretnék pozitív és negatív véleményt gyűjteni?

Figyelt kérdés
Rendezvényszervezés órámra kellene véleményt írnom a kolbászfesztiválról de munka miatt nem tudtam részt venni ezért szeretnék véleményeket gyűjteni! Bővebb véleményekre vagyok kíváncsi! Köszönettel!

2012. okt. 23. 12:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehúzás az egész. Már csak hogy bemehess kértek 2 ezret a semmiért. Olyan volt az egész, mint egy kirakodó vásár, kolbászt alig láttunk. Viszont volt kókuszos minden 50 méteren, ruházati pavilon, játékos, kézműves, kifőzde, újságos, Moldova György dedikált, könyvárus, savanyúságos, konyhafelszerelés, 50 ezerért mogyorótörő stb. Meg a rengeteg mindenféle népség, de nem az értelmiségi rétegből. Megjelentek a tetováltak, piercingesek, extrém figurák az alvilágból. Mindenki zabált. Kérték a triplaárakat a kifőzdében.
2016. nov. 2. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mi is voltunk, kolbászt nem láttunk csak elvétve. Viszont volt masszírozó szék, művirágos, sapkaárus, pattogatottkukoricás, főttengeris, kókusztekercses, rumpuncsos, gyerekjátékos, labdaárus, mű kutyaárus, dísztányér árus, zsíros kenyeres, kolbászmintás ágyneműhuzat árus. A színpadin meg harmadrangú zenekarok próbálkoztak. Szerencse, hogy a karszalagot el tudtuk adni féláron az újonnan jövőknek. Aztán bementünk a városba, s a Halcentrum nevezetű helyen egy igazán jót ebédeltünk, harmadáron, mint bárhol máshol lett volna.
2016. nov. 2. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mástól is az elégedetlen hangot hallottam. Aki bement 2 ezerért, igyekezett azt az összeget leenni a kóstolások alkalmakor.
2016. nov. 2. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!