Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Népszokások » Mit gondoltok arról, hogy...

Splintercell kérdése:

Mit gondoltok arról, hogy betiltották Kínában (asszem) a lélekvándorlást?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 12. 14:49
1 2
 1/12 schocko ***** válasza:
Én szívesen elmennék akkor oda ellenőrnek.
2013. ápr. 12. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
xd
2013. ápr. 12. 14:58
 3/12 anonim ***** válasza:
Mától tilos lélekvándorolni. Ha meglátom, hogy a lelked beleszáll a macskádba, lesz ne mulass!
2013. ápr. 12. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
akkor majd titokban csinálom
2013. ápr. 12. 16:07
 5/12 anonim ***** válasza:
Ekkora baromságot már rég hallottam!Azt hogy csinálták?A gondolkodást vagy az álmodást nem tiltották be?
2013. ápr. 14. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Úgy tudom inkább Indiában vannak olyan vallások, amik a lélekvándorlást alapvetőnek tartják.

Emellett egy rendelettel ezt úgy sem lehet kontrollálni. Meg egyébként is az a megállapodás, hogy nem emlékszünk az előző életeinkre - így nem vonhatjuk felelősségre Teng Hsziao-ping-et sem azért, amit elkövetett.

2013. ápr. 14. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
A lélekvándorlást nem lehet "betiltani". Ez egy vallási motívum, valaki vagy hiszi, hogy van, vagy nem. Én speciel nem. De annak aki hisz benne ez olyan mintha betiltanák az elhalálozást. Nem lehet mit tenni ellene.
2013. ápr. 16. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
WTF ?? xD ...ki figyeli ?? nyugottan lehet csinalni rovabb :))
2013. ápr. 18. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
szerintem baromság!xd
2013. ápr. 18. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Kanti Szilvia válasza:
Valószínűleg azért találták ki a hatalmon levők a lélekvándorlás eszméjének eltörlését, hogy így abszolút hatalmat gyakorolhassanak (azt gondolják) a nép felett, és a nép ne higgyen másban, csak az anyagban, a pénzben, a profitban, így lehet rabszolgákat csinálni.Ha ember találta csak ki a lélekvándorlást, akkor ember el is vetheti, de ha valós dolog, akkor semmit sem tehetnek a hatalmasok ellene.
2013. ápr. 18. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!