Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Népszokások » Mit gondoltok arról, hogy...

Splintercell kérdése:

Mit gondoltok arról, hogy betiltották Kínában (asszem) a lélekvándorlást?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 12. 14:49
1 2
 11/12 anonim válasza:

....nem hallottam róla. De, ha valami alapja van , az szerintem Tibettel lehet kapcsolatos, ahova betolták a mocskos pofájukat önhatalmúlag!! (ha jól tudom már az 50-60-as években)a Buddhista életfilozófia ellen tettek akkor is, most is. És azt se felejtsük el, hogy Kínában aki nincs a rendszerrel, az a rendszer ellensége. Ennek okán rengeteg embert küldtek "átnevelő táborokba" ("agymosás stb")ill. tettek el láb alól....és ez ma is működik!!!

A neten sok helyen rátalálsz ezekre.....

2013. ápr. 18. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
....gyorsan hozzáteszem, hogy egyetértek az előttem szólókhoz, hogy valószínűleg nem "vándorlást tiltották be", hanem az ahhoz kapcsolódó nézetek hangoztatását, és a nézetekhez tartozó "vallás" , és "szertartások " gyakorlását. Mint Indiában a hinduk, és a buddhisták (bár ez utóbbi inkább életfilozófia, mint vallás)
2013. ápr. 18. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!