Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Népszokások » Hol lehet magyar rovásirással...

Hol lehet magyar rovásirással diszitett karkötöt kapni?

Figyelt kérdés
Mink voltunk fent a párommal 2éve Budapesten a Szent István napi ünnepségen és ott láttunk börkarkötöt amit ugye meg lehetett vásárolni de viszont kivánság szerint bele égették vagy nyomták nem tudom a saját nevedet..de sajnos mire meg gondoltuk hogy szeretnék venni késön értünk vissza a helyre és már pakoltak össze és nem tudtunk venni..Kaptunk email cimet hogy azon lehet értekezni de azon nem válaszol senki már csomoszor irtam neki..Viszont a prom azt szeretne mr régotaés avval szeretném meg lepni szülinapjára..Segitsetek nekem hogy tudtok e hogy hol lehet Magyar országon ilyet beszerezni..
2013. ápr. 25. 16:54
 1/6 A kérdező kommentje:
Vagy akár ha csak tudnátok olyat aki börkarkötökkel foglalkozik és birna nekem nevet préselni a karkötöre :)
2013. ápr. 25. 16:57
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem egy bőrdíszművest keress, ő tuti meg fogja tudni csinálni.
2013. ápr. 25. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Bármelyik bőrművesnél megcsinálják szerintem. Én is a párommal csináltam bőrkarkötőt, csak mi a hal szimbólumot (kereszténység) égettettük bele. Csak menjetek el egy bőrműveshez, nagy valószínűséggel foglalkoznak vele.
2013. ápr. 25. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a segitséget csak hogy nem magyar országi vagyok és nem tudom hogy hol keresgéljek ..Nálunk ilyenröl még nem hallottam ..De köszi szépen az infot..
2013. ápr. 25. 17:48
 5/6 anonim ***** válasza:
2013. ápr. 25. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi :) irtam is nekik :)
2013. ápr. 25. 21:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!