Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Népszokások » A cigány emberek miért olyan...

A cigány emberek miért olyan agresszívak és erőszakosak?

Figyelt kérdés

Komolyan, olyanok, mint az ősemberek , valami genetikai rendellenesség lehet náluk, vagy nem tudom.


Pár hete egy barátomat megverték úgy, hogy kórházba került.


Cigit kértek tőle ,mire ő azt mondta, hogy nincs mert nem dohányzik.

És ezért megverték.

Szerencsére maradandó károsodást nem szenvedett.


Ami még rossz, hogy a törvény meg az erre kijelölt személyek védik őket.



2013. júl. 14. 17:32
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
97%
Nekem is volt egy roma osztálytársam, nagyon jóban voltunk mindenki szerette, nem volt vele semmi baj, alkalmazkodott az osztály normáihoz, de amikor középsulisok lettünk, és lett rajta kívül még 3, teljesen megváltozott. A csordához csapódott, és ugyan olyan gátlástalan lett, aztán ki is rúgták. Szóval a viselkedésük attól függ hogy milyen közegben vannak, és ott is hányan a saját fajtájukból, sajnos .... :(
2013. aug. 2. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim válasza:
91%
Akik azt mondják, hogy ez szimpla diszkrimináció, azok nem laktak együtt 350 cigánnyal egy 1700 lelket számláló településen. Mind ugyanolyan, sajnos...
2013. aug. 17. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
83%
Emlékszem engem egy nem roma vert agyon 5 forintért és egy szál cigiért. De volt roma is aki kötekedett és majdnem balhé lett a vége. Egyszerűen mentem este haza a járdán és szóváltás nélkül egyszer csak hátulról derékon rúgott a szemétje. A mai napig nem értem miért.
2013. okt. 16. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
88%
Mert ő megteheti, ez a kultúrájukhoz tartozik, és ez miatt elnézik neki -_-
2013. okt. 16. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 Dadiii1255 válasza:
89%
Tudom hogy régi kérdés,az a legjobb megoldás ellenùk hogy veszel egy közép ázsiai juhászkutyát és azzal sétálsz😁 nekem mióta Közép azsiaim van, meg az utra is leternek,5metsres korzetembe nem jonnek😂beszarik
2019. jan. 18. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 jobbikostibi ***** válasza:
a cigany agresziv népség
2021. okt. 11. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
Azért mert irigykednek és féltékenyek a Magyarokra. Az Indiai Punjab térségből nemhiába lettek elzavarva anno. Ott is hozták a kultúrájukat. Főbb problémák még, hogy utálnak dolgozni.De bejárni pénzért a munkahelyre adómentességet élvezni a sok purdé után az jó nekik. Na meg, hogy te az Országodban élsz ők meg csak itt vannak mint a migránsok.
jan. 26. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!