Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Népszokások » Az orosz nők tényleg olyan...

Az orosz nők tényleg olyan erőszakosak, mint mondják?

Figyelt kérdés
Azt hallottam, hogy ott ún. matriarchátus van, tehát kb. a nők mondják meg a férfinak, hogy mit lehet és mit nem. Emellett állítólag nagyon erőszakosak és önteltek. Nekem nincsenek előítéleteim, de ismerek egy orosz származású lányt, aki olyan módon beszélt a tanárokkal, hogy olyat életemben nem hallottam, kb szemtől szembe leanyázta őket, én még egy haverommal se beszélnék így... nagyon durva magatartási problémái vannak, teljesen kezelhetetlen. Miért ilyenek?
2010. jún. 2. 16:48
 1/9 anonim ***** válasza:
23%
A mongolokkal kezdődött, azok végigerőszakolták az összeset, na azóta mindegyik saját magát utálja a legjobban, mert nem tudhatja, hogy nincs-e benne egy kis mongol vér :P
2010. jún. 2. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez csak altalanositas. A lakotarsam orosz, izig-verig. De egy tunemeny lany. :) A szobatarsam viszont idegbeteg - o magyar, mint en. :D Szerintem nincs ilyen, hogy most ezek ilyenek-azok olyanok. Sot, a kozepsuliban volt tobb olyan osztalytarsam, hogy legszivesebben felgyujtottuk volna oket, akkora bunkok, szemetek voltak, egyszeruen a tanar nem tudott orat tartani miattuk, aki kesobb a mi osztalyunk miatt hagyta ott azt az iskolat, olyan idegroncs lett. Pedig jo fej volt. :(
2010. jún. 2. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
70%

"Azt hallottam, hogy ott ún. matriarchátus van, tehát kb. a nők mondják meg a férfinak, hogy mit lehet és mit nem."


Nemritkán ez tényleg így van. Csak éppen nem a nők "erőszakossága" miatt, hanem azért mert Iván 45 éves korára már a sok ivástól legyengült, vézna emberke lesz, akinél sokkal erősebb és határozottabb a felesége, aki ráadásul még csak akkor kezd elhízni. 60 éves korban pedig Iván már csak feleakkora, mint a felesége. Ekkor ha Iván rosszat merne szólni, leütnék a sodrófával. De Iván nem veszekszik, mert ki vinné haza a kocsma elől, ha nem a felesége.


"ismerek egy orosz származású lányt, aki olyan módon beszélt a tanárokkal"


Ez bárhol előfordulhat, semmi köze ahhoz, hogy valaki orosz-e vagy sem.


"Miért ilyenek?"


Nem ilyenek.

2010. jún. 2. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
69%
egy ismerősömnek volt orosz felesége. ha valami nem tetszett a nőnek nekitámadt a pasinak. egy hárpia volt, mindenért balhézott üvöltözött, hisztizett.több orosz nőt nem ismerek szóval nem tudom ez mennyire általános, de több helyen olvastam már, hogy agresszívak.
2010. jún. 2. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
82%

Bizony,bizony jó vérűek az orosz lányok....:)

Aggresszivnak nem mondanám őket,inkább temperamentumosnak.Akiket én ismerek kedvesek,de mikor kell tényleg nagyon jó vérűek!

2010. jún. 2. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

:D

én orosz vagyok, és ismerek agresszív orosz nőt is, de többségében békéseket. jómagam a legkevésbé sem vagyok hárpia, de biztos vannak ilyenek is... amúgy sztem nevelés vagy környezet dolga (is) lehet.

2010. jún. 3. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem nem baj a heves vérmérséklet. Legalább lehet üvöltözni, meg dulakodni, aztán egy jót dugni utána..
2010. jún. 4. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
4 orosz ismerős csaj közül 3 igencsak temperamentumos, 1 pedig kicsit alamuszi.
2010. jún. 6. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
79%

Azt hallottam, hogy erősebb testalkatúak. Bár ez eléggé általánosítás, mert eléggé sok tornász vagy modellalkatú is van köztük.

Viszont az erősebb testalkat és az egyenjogúság*, amit eléggé beléjük vertek a szocializmusban könnyen okozhatja azt, hogy összességében több köztük az erőszakos, mint a magyarok között.

*Ugyebár tőlünk nyugatra sok helyen az volt, hogy a férfi dolgozik, a nő meg sokszor nem dolgozik, vagy részmunkaidős, mert egy fizetésből megélnek. Míg a szovjeteknél sokszor a férfimunkákra is nőket raktak.


Na meg egy nőnek öt évig kellett otthon egyedül lennie, mert ha jól tudom, annyi volt a katonaidő az átkosban. Így a hosszú szalmaözvegységben muszáj volt a sarkukra állniuk.

2010. jún. 9. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!