Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Miért ilyen erőszakosak a...

Miért ilyen erőszakosak a Jehova tanúi?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem lehet őket lerázni, hiába mondja az ember nekik, hogy nem érdekli nem érnek rá akkor is erőszakoskodna és teljesen ráakarják tukmálni az emberre a hülyeségeiket.
2012. febr. 26. 16:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
95%
Vmelyik nap épp ez volt a tv-ben. :D Olyasmi volt, h mindenkit Jehova tanúivá akarnak tenni, kivétel nélkül, akár erőszakosan is. Nem emléxem már pontosan, majd biztos válaszol még vki, aki jobban tudja.
2012. febr. 26. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
100%
Mert küldetéstudatuk van.
2012. febr. 26. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Az a szomorú, hogy én nem csak őket érzem erőszakosnak. Valamiért eddig minden vallásnál amivel találkoztam voltak olyan emberek akiket nem lehetett levakarni.
2012. febr. 26. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
82%

keresztkérdésekkel remek módon el lehet őket küldeni.

Jehovások szerint aki nem jehovás az a pokol tüzén fog égni. Ilyenkor jön a kérdés hogy mi lesz az afrikai gyerekekkel?

Amúgy először azt mondom hogy hagyjanak békén, ha utánam jönnek akkor kérek tőlük egy kétszázast. Motyognak valamit aztán rögtön elmennek.

2012. febr. 26. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

küldetéstudatuk van


Hát épp egy órája mehettek el és egész végig arról beszélt az egyik miközben a másik a mellem bámulta, hogy világ vége lesz és tenni kell ellene.

Ezzel inkább megrémisztik a hiszékeny embereket.

2012. febr. 26. 16:47
 6/11 anonim válasza:
100%
Akkor ezek szerint még ki is volt éhezve egy nőre. Náluk egyébként még a párválasztás sem teljesen szabad, van valami vének tanácsa, akik eldöntik, hogy a fiatalok egymáshoz valók-e.
2012. febr. 26. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Minél több a hívő, annál több pénz megy a fejeseknek. Az egyszerű jehovások pedig abban hisznek, hogy mindenki pokolra jut, aki nem őket követi, és nekik az a dolguk, hogy megmentsék az embereket. Durva példa a szemszögükből:

Az orvos is megment, ha kést lát a hasadba szúrva, hiába tiltakozol, hogy nem kell segítség.

2012. febr. 26. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Hozzám egyszer becsöngettek.Kinéztem az ablakon,közöltem,hogy nem veszek semmit és rájuk vágtam.Ennyi.El kell őket küldeni a búsba.Kit érdekelnek?
2012. febr. 26. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
75%

Mert vallási értelemben fanatikusok,és meg vannak győződve arról,hogy amit csinálnak,az helyes.Sajnos hozzánk is becsöngettek nem is egyszer,a házban lakó nyugdíjasok közül sokat be is tudtak szervezni.Legutóbb egy tinédzsereknek szóló Jehovás kiskönyv volt a postaládánkba dobva.A gúnnyal vegyes kíváncsiság győzött,ezért kicsit beleolvastam.Na,az a szakasz amit bírtam idegekkel,vegytiszta agymosás volt.Egy Jehovásra viszont a közelmúltban majdnem a szívrohamot hoztam:)

Közöltem vele,hogy ateista vagyok,és nem gáz,ha a pokolba kerülök,mert ott legalább jó meleg lesz,és több lesz az ismerős arc:)

Erre már nem is tudott semmi értelmeset szólni,csak hápogott mint a kacsa,én meg teljes lelki nyugalommal becsuktam az ajtót.

25/N

2012. febr. 26. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nekem egyszer arról beszéltek, hogy ki fogunk fogyni a vízkészletből. Én hallgattam őket egy darabig, aztán mondtam, hogy bocs, de el kell zárnom a csapot, mert épp fürödni készülök, és becsaptam az ajtót.
2012. febr. 26. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!