Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Népszokások » Mi a búbánatért kell naponta...

Mi a búbánatért kell naponta 4 cikket írni Kate hercegné terhességéről/vajúdásáról/tágulásáról?

Figyelt kérdés
Van ember, akit őszintén érdekel, épp hol tart a szüléssel ez a nő? Ennek tényleg hírértéke van, titeket példálul izgalomban tart? Nem volna bőven elég egyszer megírni, hogy teherbeesett, aztán azt, hogy megszült, oszt' jónapot, de még a briteknél is, nem még Magyarországon...

#békakirályfi #hercegi sarj #bulvárshit
2013. júl. 22. 21:37
 1/10 anonim ***** válasza:
87%

mi a búbánatért kell neked ezzel foglalkozni?

engem se hoz lázba se az ő, se más szülése, nem is olvasok ezzel kapcs. cikkeket

viszont mikor érdekel egy téma, akkor örülök, ha azzal kapcsolatban sok infót találok

nyilván akit ez izgat, az meg ennek örül

2013. júl. 22. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
96%

" Van ember, akit őszintén érdekel, épp hol tart a szüléssel ez a nő?"

Képzeld elég sok ilyen ember van. Már 2 hete ott sátoroznak a kórház előtt, meg a palota előtt, hogy elsők között örüljenek.

Angliában élek, és az egyik kollégám 6 napja elment szabira, mert ment fel Londonba sátorozni a palota elé.. (én is csak pislogtam amikor elmondta hogy az egész családjával arra a napra várnak amikor megszületik a kisgyerek..

2013. júl. 22. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

"mi a búbánatért kell neked ezzel foglalkozni? "


Csak szöget ütött a fejembe. Nem szokásom rákattintani az ilyen hírekre, de bármelyik oldalon böngészek, csak ilyen címekbe botlok, hogy szül, mégse szül, várnak a kórház előtt a fotósok, haha, becsapták a fotósokat, mert másik kórházban szül és nem is akkor... és akkor bennem megfogalmazódott a kérdés KI NEM SZARJA LE mikor szül ez a nő? :D Miért feltételezi minden szerkesztő, hogy az olvasói kíváncsiak erre?

2013. júl. 22. 21:51
 4/10 A kérdező kommentje:

"mert ment fel Londonba sátorozni a palota elé.."


Minek? Azt várja, hogy meglóbálják a bébit a teraszon, mint Jackson? XD

2013. júl. 22. 21:53
 5/10 anonim ***** válasza:
97%

Azért mentek fel, amiért mások kimennek egy AC/DC vagy Madonna koncertre.

Amúgy fia született

2013. júl. 22. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
96%
Talán azért, mert ő is trónörökös?
2013. júl. 22. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
96%

Igen, van olyan akit ez érdekel. Például engem is, ezért éppen 2 perccel ezelőtt olvastam egy cikket, mi szerint fia született. Szívesebben látok mindenhol ilyen híreket, mint hogy éppen hol zajlik háború.


Mellesleg a gyermek nevét nem tudja valaki? :)

2013. júl. 22. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
A hagyományok szerint még nincs neve.
2013. júl. 23. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Hát figyelj, azért ez nagy dolog (nem az, hogy szül) nem mindennap születik trónörös. Igaz, hogy kicsit túl lett pörögve ez, de én is szívesebben olvasok ilyen híreket, mint a háborús, meg lövöldözéses, balesetes híreket.

A briteknek meg különösen nagyon fontos a királyi család, mindent tudni akarnak róluk, főleg ha egy olyan gyerek születik, aki születése pillanatától a 3. a trónöröklési sorrendben.

2013. júl. 24. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
gyorgy lettt a neve :)
2013. júl. 26. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!