Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Népszokások » Cigány iskolába költözik a...

Cigány iskolába költözik a sulink mit csináljak hogy ne kössenek belém?

Figyelt kérdés
1 évig a 8.legs*arabb iskolájába leszünk a Diószegi utca mellett..az iskola 99% cigány mondanom sem kell hogy nem a normális fajtából de akárhogy próbáltak minket elszigetelni tőlük (külön emelet stb) 1 bejáraton közlekedünk és közös wc-k lesznek plusz még a Diószegin is végig kell mennem :/ mit csináljak hogy suliba/utcán ne kössenek belém? és hogy védekezzek ellenük?

2013. júl. 31. 22:50
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Iratkozz át másik iskolába. Inkább utaznék egy órát minthogy ilyen suliba járjak.
2013. júl. 31. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
93%

Menj át egy másik suliba. A velük az a baj hogy hiába véded magad úgy is te szívod meg mert mindenki védi őket, ha tőled lopnak és kimered nyitni a szádat te kerülsz bajba mert rögtön azzal vágnak vissza hogy "azé me roma vagyok?"

Velem is ugyanez volt. Igaz nem cigány suliba jártam csak kevés cigány járt oda, de megszívtam már én is hogy lenyúlták a tesicuccomat, igaz nem volt egy nagy érték de mégis az én tulajdonom szóvá tettem neki a gyereknek és én kaptam a lecseszést, plusz a családja is megvárt a suli előtt igaz nem bántottak de mondták hogy ha még egyszer lopással merem vádolni akkor szét verik a fejem.

Persze bizonyítékom nem volt rá, de láttam a szememmel mégis én szívtam meg. Hidd el jobb ah átmész másik suliba, ilyen helyen 1 évig nem fogod kihúzni. De még a környéken sem.

Egyszer mentem át életembe egy olyan utcán ami csak cigányok lakta terület volt. Nem volt gond szerencsére, de ha éjszaka lett volna tuti szét téptek volna. Csak mert hallottam hogy ott nem egy lányt erőszakoltak meg még olyat is aki tőlük 3 háznyira lakott és roma származású volt és időnként az utcába szoktak lenni balhék cigányok közt is.

Csak azért mondom ezt mert ilyen suliba elég veszélyes lehet lenni, és elég ha a wc be rád csukják az ajtót és szét tépnek téged, és hiába rinyálsz utána a tanároknak ezek az alja emberek képesek azt hazudni hogy te kezdted mert adják az ártatlant és te szívod csak meg.

Nem érdemes ilyenekkel újat húzni. Persze vannak normálisak is, akikkel én is jóba vagyok, sőt a volt barátnőm is cigány volt, elég alja családja volt, de befogadtak és megvédtek már amikor az utcán beszóltak hogy mi az hogy magyar létemre cigánnyal járok. de azért jobb velük vigyázni.

2013. júl. 31. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim válasza:
100%
Sajnos ugyanazt tudom javasolni, mint az előttem lévők. Fehér ember létedre sajnos váltanod kell a saját érdekedben. Ha maradsz; még ha nem is történik semmi, folyton rettegésben kell majd élned, aminek nincs értelme. Stresszelni fogsz, az órákon nem fogsz tudni majd figyelni, romlani fognak a jegyeid,nem beszélve a lelki nyugalmadról és ez jóra nem vezet. Védekezni sajnos nem tudsz ellenük, váltanod kell. Nem tudom hány éves vagy, de a szüleid hogy gondolkodnak erről a témáról? Támogatják, hogy egy ilyen iskolába járj, vagy javasolják az iskolaváltást?
2013. júl. 31. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 mustafa33 ***** válasza:
100%
menekülj amíg tudsz!
2013. júl. 31. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Tudom hogy el kellene mennem a suliból de nagyon szeretem az osztályomat nagyon jó kis csapat és lehet máshol nem találnék ilyen közösséget :/
2013. aug. 1. 00:00
 6/21 anonim ***** válasza:
95%
Valamit valamiért. Én mennék (az új suliba).
2013. aug. 1. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Én is másik iskolát javaslok. Nem bizom a cigányokban, rengeteg mindent hallani, én nem járnék ilyen iskolába, mert senki nem fog azellen tenni semmit, ha ellopják a telefonodat, pénzedet vagy bármidet.
2013. aug. 1. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
92%
Haverkodj skinheadekkel akik délutánonként bírkózásra meg ketrecharcra járnak :D
2013. aug. 1. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
utolsó az nem rossz ötlet :D
2013. aug. 1. 21:58
 10/21 anonim válasza:
100%

Legyél keményebb, mint ők:D

Viccen kívül válts sulit, nem ér annyit semmilyen közösség, hogy a Diószegin végigsétálj nap, mint nap.

2013. aug. 1. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!