Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Aki szociopata, miért költözik...

Aki szociopata, miért költözik panelba, vagy egyáltalán társasházba?

Figyelt kérdés

A problémával mindenki szembesült már aki társasházban lakik, vagy lakott. Mindig van egy elvetemült, aki folyamatosan zajong, bömbölteti a zenét olyan hangerővel, hogy egy koncert hangtechnikusa is megirigyelhetné. Vagy éppen olyan hangosan tévézik, vagy házimozizik, hogy két lakással arrébb is zavaró. Ha az ilyen elvetemültnek jelzik valamilyen módon, hogy zavar másokat, még jobban rájátszik.

Szerintetek az ilyen fogyatékos nem fogja fel, hogy hiába vette meg, vagy bérli a lakást, a fal másik oldalán is lakik valaki és tekintettel kellene rá lenni, vagy egyszerűen csak egy vérszemét aljas féreg? Főleg panelban kibírhatatlan az ilyen.


2012. ápr. 30. 19:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
83%
Bár egyet értek veled, de fordítsuk meg a kérdést: Akit zavar a zaj miért költözik panelba?
2012. ápr. 30. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
70%
Sajnos, a szociopatát épp az teszi szociopatává, hogy semmilyen érzelemmel, belátással nem viseltetik mások iránt. Nem túl bíztató perspektíva, de ebből a fajta személyiségből egyre több lesz.:(
2012. ápr. 30. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az emberek nagy többsége (akár a zajosak, akár a csendesek) nem azért költöznek panelbe, mert ez álmaik netovábbja, hanem mert erre van lehetőségük.
2012. ápr. 30. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a szomszédom bömböltette a méregdrága és nagyon izmos hifijét számítógépen meg Tv-nél használta. Állítólag egy disco erősítője van ami szól mint állat. Volt hogy télen amikor lent a kisboltban voltam még ott is hallani lehetett amikor az RTL klubot nézte hát mi volt akkor amikor a lakásomban voltam. Persze néha lehalkítja de még akkor is hallani aztán amikor éjjel arra keltem hogy üvölt a zene mérgembe kimentem és lekapcsoltam a villanyóráját. Az idióta nem vette észre hogy én voltam így annyit játszottam vele hogy végül fel adta és akkor ment neki az áram. Másnap reggel azthitte hogy valami leveri neki én meg mondtam hogy igen mert olyan erős hogy ha minden megy egyszerre főleg éjszaka mert akkor állítólag gyengébb az áram akkor lecsapja a villanyóráját, így azóta nem használja és már el akarja adni a marha :D Bevált a módszerem:D
2012. ápr. 30. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

#1: Jogos kérdés. Laktam már családi házban, téglából épült társasházban és panel lakásban is. Mielőtt valaki írná, családi házban is zavarhat a szomszéd, mert volt, hogy kerti bulit tartottak, de az nincs állandóan. Tégla társasházban sem olyan vészes. Panelban tényleg a legrosszabb a helyzet.

DE.

Panelben végeztem egy kísérletet. A tv-t, vagy a hifit olyan hangerőre állítottam, ahol már élvezhető és hallható volt és bezártam a szobaajtót. A bezárt szobaajtón keresztül már alig lehetett kihallani.

Az már mindenképpen túlzás, hogy szó szerint koncert hangerővel megy a zene folyamatosan. Valahol az is, ha az egyik szomszéd az új tévéjével élvezkedik egész nap, még hét közben is, reggel 6-7 órától éjfélig, hogy nagyobb hangerőn milyen szépen szól, csak sajnos a szomszédnak ez már nem akkora élvezet, aki lassan kimerültség miatt kórházba kerül, mert nem tudja magát kipihenni. De ilyenkor ki a hülye f@sz? Persze, hogy az a szomszéd, aki panaszkodik.

2012. ápr. 30. 19:26
 6/13 A kérdező kommentje:

#4-es: ez veszélyes játék, mert még ő fog feljelenteni, ha rájön.


Én sem voltam angyal, egyszer megelégeltem az egészet és megmutattam, hogy ha akarok én is rá tudok kapcsolni, ne félj, hozzám bezzeg azonnal jött egy szomszéd, hogy feljelent, amitől ugyan nem tartottam, mert lusták kijönni a rendőrök, de az ártatlan szomszédra való tekintettel a bosszúútól elálltam. De az a furcsa, hogy az olyan ökröt, aki mindennek az elindítója, nem jelenti fel senki 10 éven keresztül. Volt, hogy panaszkodott neki valaki és volt pofája azt mondani, hogy mi zajongunk.


Érdekes, hogy amikor eddig arra volt ingerenciám, hogy hangosan hallgassam a zenét, vagy a számítógépet, akkor a fejhallgatót a fejembe nyomtam, de a sötéteknek nem jut ez az agyukig ez az egyszerű megoldás.

2012. ápr. 30. 19:34
 7/13 anonim ***** válasza:
63%
Ez valami hungarikum, hogy az a hülye, akit zavar valami?! Esetünkben, akit zavar az éjjel-nappal túl hangosan üvöltetett zene, az költözzön tanyára, ne inkább az, aki éjjel-nappal üvölteti a zenét? Abban az országban, ahol én élek, egy hónap alatt ki lenne b...va a lakásából a zajongó vadbarom.
2012. ápr. 30. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
29%
Én panelban laakom a szüleimmel és a tesómmal több mint 19 éve már, és el tudjátok képzelni hogy milyen szar lehet. Az életem során több millioszor átjött az a hülye szomszéd amikor 16 éves voltam kamaszkorban voltam hogy ne hallgassam a zenét vagy hogy nem beszélgessek mert ők alszanak meg ilyenek. VAGYIS csak egyhelyben kell ülni a szobában a számítógép vagy a tv előtt és kész.. Így lesz az emberből egyidő múlva idegbeteg. Én már az is vok. egyébként 19 évesen, és én szívesen elköltöznék, de nem én tehetk róla hogy a szüleimnek nincsen pénze egy házra és még ahol lakunk ezt a panelt sem fizettük még ki. Szóval én nem önszántamból lakok panelban. Csinálja utánam ezt bárki hogy kihúz panelban 30-40 évet kíváncsi leszek hogy utána milyen lesz. Egyébként nem is értem hogy mi a fa...ért kellett építeni panelokat?? Ahelyett hogy inkább kertes házakat csináltak volna, sokkal jobb az kerttel együtt meg minden. A panelok szerintem a nyugdíjasoknak való hiszen ők már kiélték az életüket és pihenésre vágyynak, meg az egyedül élőknek is való. De nem 5-6 embernek egy 2 szobás lakásban, és még veszekedni sem szabad. Ez így nem élet.
2012. máj. 1. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
talán mert így olcsóbb egy lakás?! nézd meg mennyi egykertes és egy panel ház közti árkülönbség.
2012. máj. 5. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
előző vagyok, ne érts félre én nem vagyok zajos, egyáltalán. én csak a szomszédokat utálom, hogy mindig barátkoznának, aztán persze kibeszélnék az embert.
2012. máj. 5. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!