Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Népszokások » Melyik foldunk legjobban...

Melyik foldunk legjobban mukodo tarsadalma, ahol kiegyenlitett a szegeny es a gazdag, es joindulatuak az emberek?

Figyelt kérdés
Szazalekaranyban erdekelne, termeszetesen, mindenhol van jo es rosz, de az aranyok valahol jobbak es valahol roszabbak, vajon hol mukodik foldunk legjobb tarsadalma?

2014. jan. 10. 18:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Meseország a neve. Ha nem emberekről lenne szó, én a rovarok birodalmára tippelnék.
2014. jan. 10. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Talán Dániában. Valahol olvastam, hogy állítólag ott a legboldogabbak az emberek.
2014. jan. 10. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én valamelyik afrikai országra tippelnék, ahol mindenki szegény és így nincsenek nagy különbségek.
2014. jan. 10. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Dania tenyleg szep es mindenki gazdag,de ott sem tokeletes minden,en voltam ott, es nem fogott meg a sok drogfuggo latvanya! Az utcan lovik fecskendovel a heroint, az arabok meg arusitjak nekik a kabitoszert, a rendorseg pedig nem jol dolgozik....kulonben kedvesek az emberek,de ahol sok a drogos, ott valami nincs rendben a tarsadalommal.....
2014. jan. 11. 03:57
 5/6 A kérdező kommentje:
2002 ben amikor elkezdtem kijarni dolgozni az osztrakokhoz, nyugat ausztria , tirol kornyekere, eleg jo helynek talaltam akkoriban, kedvesek voltak az emberek, nehezen de elfogadtak mint magyar, nem voltak hajlektalanok, keregetok, sem drogosok,ma mar ott is elromlott minden, van meg ilyen hely vajon a foldon? Meg Singapurt emlegetik hogy foldi paradicsom, nem tudom ott tenyleg az -e....
2014. jan. 11. 04:02
 6/6 anonim válasza:

Kanada? Sokmindent hallani róla, de lehet mind csak urban legend... Mindenesetre az számomra pozitív, hogy nem engednek be csak úgy akárkit, hanem csak azokat, akik hiányszakmájuk révén hasznára lehetnek az országnak. Meg állítólag jó a közbiztonság.

Remélem egyszer kijutok.

2014. jan. 13. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!