Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Népszokások » Magyarországon hol találkoztál...

Magyarországon hol találkoztál eddig a legfurcsább emberekkel?

Figyelt kérdés
(beszéd, viselkedés stb)

2014. márc. 5. 06:09
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Itt GYK-n. Jaaa hogy a való életben? Volt 1-2 furább, de semmi kirívó. Ami először fucsa volt, hogy Békés megyében í-t mondanak egy faluban.. tehát Bíkís megye :)
2014. márc. 5. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szegeden meg ő-znek. " möglösz"
2014. márc. 5. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Amit én láttam, az jó értelemben fura.

Kőszegen jártam egyszer egy barátommal és szokatlanul kedvesek, barátságosak voltak az emberek.Idegenek is kedvesen köszöntek ahogy elhaladtak mellettünk.

Meg néhány ház előtt kis asztalkán tojás, virágcsokor volt kirakva, egy kis tálka a pénznek, őrizetlenül.Aki akart, vásárolhatott belőle.Csodálkoztam, hogy nem félnek, hogy valaki ellopja.

2014. márc. 13. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Kalocsa és környéke: poták. Évszázadok óta totális beltenyészet; borzalmasan befolyásolhatóak és buták. És alig van köztük kivétel.


Az édes anyanyelvem olyan ocsmány módon beszélik, hogy azt fáj hallani. Birkák: csakis a szent katolicizmus az egyetlen igaz vallás.

2014. márc. 13. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Budapesten láttam már furcsa embereket. cigányok voltak, és éppen nem loptak semmit. fura volt.
2014. márc. 18. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!