Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Népszokások » Mi a véleményetek a fiatalkori...

Mi a véleményetek a fiatalkori roma házasságról?

Figyelt kérdés

A fiú megvárta, míg szerelme betölti a tizennégyet, és azonnal elvette őt feleségül. Események kikéréstől- kivirradtig, Kevin és Mirjam csodaszámba menő napja!


Giga- lagzi, amilyet még sohasem láttunk! Helikopterrel érkező vőlegény, húszezreseket gyűjtő menyasszony, több száz fős vendégsereg, mintha csak egy filmforgatás résztvevői lettünk volna. A fiú megvárta, míg szerelme betölti a tizennégyet, és azonnal elvette őt feleségül. Események kikéréstől- kivirradtig, Kevin és Mirjam csodaszámba menő napja!


http://www.youtube.com/watch?v=U_FTtXxeFiI


2014. máj. 11. 21:09
 1/10 anonim ***** válasza:
sosem gondoltam volna hogy ide jut ez a nép
2014. máj. 11. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Azt a giccses mélyszegény mindenüket!


Lehet, hogy majd akik nézik, pár év múlva láthatják az ifjú párt a Mónika show valamelyik szellemi örökösében :)

2014. máj. 11. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Cigányok. Nem tudok többet mondani. Azt hiszik hogy ha a szart arannyal aggatják fel, akkor az nem lesz ugyan úgy szar.
2014. máj. 11. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
91%

Semmi, nincs róla véleményem.


Egyrészt, mert semmi közöm hozzá, másrészt mert teljesen hidegen hagynak mások házasodási szokásai, és hasonló magánéleti kérdései, harmadrészt pedig mert van sok más nagyságrendekkel fontosabb és érdekesebb dolog, amikkel elfoglalhatom magam.

2014. máj. 11. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Itt most a túlságos fiatalkoron van a hangsúly nem?

14 év,vagy az nem fiatal még a házasságra?

2014. máj. 11. 22:02
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Ezek fuxos-puccos oláh cigányok. A putris cigányoknál nincs húszezres meg lagzi, csak összeállnak, és gyártják a gyerekeket ( hasonló korban kezdve ) . A véleményem az, hogy így fogják kiszaporodni Kelet- Európát. Nem tetszik a folyamat, de nem fognak megváltozni, és mi sem.fogunk többet szülni.
2014. máj. 12. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Előző vagyok: mi sem fogunk többet szülni. Bocsi mobilról írok.
2014. máj. 12. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Amúgy én sem értem, miért ezeket kell nyomni a médiában. A magyarok egy része már így is borzalmasan el van cigányosodva.
2014. máj. 12. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Szerintem nagyon korai a házasság egy tizenévesnek. Ott áll előtte az élet akár milyen a bőrszine. Én nem itélem el az embereket testszin alapján. Nem vagyok előítéletes. De a tizen éves házasság nagyon korai. Tanulhatna, ismerkedhetne. Egy házassággal nagyon sok gond is jár. Háztartás meg rengeteg számla. Dolgozni kell. Ezt egy tizenéves nen birja ellátni...
2014. máj. 18. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

"Háztartás meg rengeteg számla. Dolgozni kell. Ezt egy tizenéves nem birja ellátni..."

Pont úgy néznek ki,mint akinek ez lesz a legnagyobb gondja:D

2014. máj. 22. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!