Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit gondoltok egy magyar nő,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok egy magyar nő, cigány férfi házasságról? Lent

Figyelt kérdés
Ilyenkor hogy szokták megtartani a lagzit? Pl. a magyar nő szülei nem tudnak cigány zenére táncolni... és akkor ők is elmennek? vagy külön tartják? vagy hogy van ez? És mit gondoltok erről az egészről?

2013. máj. 23. 20:14
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
76%

Ma 5 cigányból 2 tudja az igazi hagyományokat tartani, és elsőkörben a férfit utálja ki a családja, mert magyart vett feleségül.

Nehogy azt gondold hogy csak a magyar család részéről bánat ez, természetesen mindkét családnál fejtörés


Ami fellelhető még egy ilyen házasságban hogy a magyar is félig prímás cigány, aki tudja a magyar/cigány kultúrát is

20/F

2013. máj. 23. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
89%
A baj nem a lagziban van....
2013. máj. 23. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 patkánylábú ***** válasza:
79%
azt, hogy inkább keressen egy magyar férfit..és ne a cigányt szaporítsátok, hanem a magyar vérvonalat vidd tovább
2013. máj. 23. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
96%
a véleményem lehet, hogy lepontozásra hivatott, de nem örülök, hogy a magyarok keverednek a cigánnyal. lassan nem lesz ebben az országban ember, aki ne lenne vagy negyed részben cigány
2013. máj. 23. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
87%
Ezt: lehet, hogy nagy és mindent elsöprő a szerelem, de két különböző gondolkodásu emberről van szó. Teljesen eltérnek a hagyományaitok, a gondokodásotok, a vérmérsékletetek. Ez előbb, vagy utóbb ki fog ütközni. A konfliktusok elkerülhetetlenek lesznek. Ha baj lesz, nehezen fogsz megszabadulni a férjed familiájától. Jön a bosszú!
2013. máj. 23. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Mert szerinted nem tudnám felvenni a szokásaikat? stb..
2013. máj. 23. 20:36
 7/20 anonim ***** válasza:
80%

Én magyar vagyok, de voltam már cigány lagziban. Játszottak mindenfélét. Ropták ott a magyarok is böcsülettel.

Mellesleg biztos, hogy nem problémamentes egy ilyen házasság, de felnőtt emberek tudják, hogy mit vállalnak. Senkinek semmi köze hozzá, mégis mindenki bele fog avatkozni. Hajrá, tartsatok ki!

2013. máj. 23. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 patkánylábú ***** válasza:
76%

ITT A PONT!!!!!!!!!!

a véleményem lehet, hogy lepontozásra hivatott, de nem örülök, hogy a magyarok keverednek a cigánnyal. lassan nem lesz ebben az országban ember, aki ne lenne vagy negyed részben cigány


A válasz 66%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.

# 4/6 ma 20:30


milyen igaz...!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! miért nem egy becsületes magyar férfit választasz inkább??

előbb utóbb úgy is elválnátok.. megcsal ott hagy téged..a gyerekkel és az adóssággal amit felhalmozott neked

2013. máj. 23. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
73%
Nem táncolni nem tudnl...élni anyukám! De mindegy, úgy sem megyek többet "haza, hadd szaporodjatok, nekem 8!:)
2013. máj. 23. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
92%
Én is voltam már cigány lagziban, de az nem hagyományos cigány lagzi volt, ahol cigány szokások vannak, vagy mittoménmik, hanem oda olyan modern cigányok mentek, akiknek abból állt a lagzi, hogy jól leitták magukat és verekedtek.:) Sz@r volt:)
2013. máj. 23. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!