Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Népszokások » Ez a videó mennyire jellemző...

Ez a videó mennyire jellemző magyarokra?

2014. jún. 30. 12:27
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Sajnos eléggé
2014. jún. 30. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Rám és a közvetlen környezetemre nem igaz, a többiekről nem tudok nyilatkozni.
2014. jún. 30. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
1: merre élsz? tényleg vannak ilyen adidasos csávók? :)
2014. jún. 30. 13:43
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerbiai vagyok és azt kell mondjam, a szerbekre (főleg lent délen) eléggé jellemző szinte az összes dolog, amit a videóban említenek. :D
2014. jún. 30. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 attila 102 válasza:
27%
semennyire nem jellemző magyarokra HAJRÁ MAGYARORSZÁG SZEBB JÖVŐT !!!!!
2014. jún. 30. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Az 1. vagyok, Bajorországban élek. Akik itt elöfordulnak építömunkások meg segédmunkások, azok ilyenek vagy még ilyenebbek, és miattuk van errefelé igen rossz vélemény a magyarokról általánosságban.

Volt már több eset, hogy az itteniek meglepödrek, hogy "Te is magyar vagy? Nem is gondoltam volna, mert teljesen normális vagy!". Elhiheted, hogy nem igazán jó érzés, hogy ílyen híre van a magyaroknak.

2014. jún. 30. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
6: biztos, hogy magyarokra gondolnak és nem keveredik ott az összes többi kelet-európai is?
2014. júl. 1. 13:37
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem, több esetben hallottam, hogy magyarul beszélnek, és közben igen bunkón viselkednek.
2014. júl. 1. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!