Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Népszokások » Milyen spanyol országban...

Milyen spanyol országban magyarként dolgozni az építőiparban?

Figyelt kérdés
Mik az eltérések az itthoni viszonyokhoz képest, van e munka nélküliség? Lehet-e munkát találni? Milyenek az emberek? Hogy viselkednek a külföldiekel? Fizetésből ki lehet-e jönni?

2014. aug. 24. 18:39
 1/2 anonim ***** válasza:

Itt délen konkrétan áll az építőipar. Egy nagy nulla. Múltkor csináltam egy üdülő ház tetején egy videot, körben lefilmeztem hogy hány kész vagy félig kész építkezés áll. Ami szemben volt, ott konkrétan évek óta áll az épület felhúzva, nyílászárók nélkül csak a szerkezete a házaknak (vagy nem tudom hogy hívják), mellette rozsdásodnak a daruk, mert még el sem bontották őket, ott rohad minden. Több ilyen tök üres, elhagyatott szellemtelep is van errefelé.


Munkanélküliség amúgy van, a helyiek kedvesek, jó szakmával és nyelvtudással azért lehet állást találni, de az építőipar az gyakorlatilag halott.

2014. aug. 25. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem fogsz tudni elhelyezkedni epitoiparban. Az emberek egyebkent tunemenyesek,kedvesek es befogadoak nem kezelnek idegenkent inkabb mintha mindenki a baratjuk lenne, ebbol lehet nezetelteres. Mas egyebkent teruletenkent is pl. a katalanok eleve kicsit ridegebbek. En delen elek, van munkam is nagyon jol keresek vele( hozzateszem ismeros altal szerzett munka). Ja es beszelned kell spanyolul. Nem fognak megerteni semmi mas nyelven
2014. szept. 1. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!