Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Népszokások » Miert valtozott meg a muszlim...

Miert valtozott meg a muszlim ferjem az 1 ev egyuttlet utan?

Figyelt kérdés

1 eve a felesege vagyok, minden nap orom volt vele, csak a jot akartuk egymasnak. En nem valtoztam semmiben, de o negativ iranyba valtozott kicsit. Szeret erzem, de sirok is neha, amit 1 eve sosem tettem. Nem akarom elvesziteni ot.

Viccbol mindig azt mondja masik feleseget is akar, es ez nekem olyan rosszul esik, ezert is szomorkodni szoktam. Imadjuk egymast, es mondja azt is, kellek neki es szuksege van ram. Nemtudom mire gondoljak, mitol valtozott.


2014. okt. 8. 20:08
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Nekem ıs muszlım ferjem van pontosan egy eve vagyok a felesege de nem valtozott semmıben vagy ha barmıben ıs az csak pozıtıvum lenne meg türelmesebb lett,es ehhez hasonlo pozıtıvumok. Mı a baj konkretan?

A több feleseg kerdese nem ılyen egyszerü, Törökorszagban tılos hıaba muszlım orszag. A Szaudı kıralysagban nem tılos vıszont csak akkor lehetseges ha anyagılag el tudja latnı az összes feleseget,nem egy hazban lakvan hanem mındegyıknek azonos lakast,hazat bıztosıtva es nem különbseget teve közöttük de a kerdesedböl nem derült kı melyık regıoban eltek...Nagyon erdekes ez amugy amıt ırtal. felmerült bennem valamı de nem rossz ındulatbol csupan egy gondolat: a muszlım ferfıak gyakran keresnek europaı nöt felesegnek esetleg az nem fordulhat elö hogy te mınt egzotıkus europaı nö elvesztetted a szemeben magat az egzotıkumodat es ezert valtozott meg valamennyıre amıt te erzekelsz? Lehet hogy Ö a valtozast anyıra nem ıs erzı de te mınt nö termeszetesen megerzed :(

2014. okt. 11. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

te ismerted felre. es nem kellett volna hozzamenni egy muszlim ferfihez anelkul hogy ismerned a torvenyeiket a szokasaikat stb.

ha o akar masik feleseget akkor lesz is neki es abba te nem szolhatsz bele. megszerzi maganak akkor is ha nem torvenyes lesz az eljaras. remelem azert azt tudod hogy ha valaha gyereketek lesz valas eseten MINDIG A FERFIE A GYEREK. a lany is es a fiu is. a lany pubertasig maradhat az anyjaval a fiu 7 eves koraig maximum. de van eset amikor nem tartjak be ezt se es az apa elviszi a gyerekeket. ha pedig ki tudja csempeszni Mo rol es visszav iszi az o szarmazasi orszagaba ott soha tobbet nem lesz jogod meg arra se hogy lasd a gyerekeidet. ez az o torvenyuk ha nem tudtad es nincs gyerek jobb ha nem is szulsz. ha muszlim orszagban elsz akkor meg mar ugyis megtapasztaltad mirol beszelek. sajnallak de mar keso igy is meg ugy is.

2017. ápr. 15. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

#11, ne haragudj: nincsen "i" betűd?

Elég fura, hogy mindenütt ı-t írsz. Milyen jel ez egyáltalán?

2017. ápr. 15. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Nem változott meg! - visszaváltozott eredetivé.

Most sem akar rosszat neked, csak kultúrája szerint akar élni, úgy, ahogy nevelték.

Hibát követtél el, amikor az elvakító szerelem ideje alatt nem néztél utánna, mit jelent muszlimnak lenni, az iszlám szerint élni.

Visszamenőleg már változtatni nem tudsz.

Két lehetőséged van:

- elfogadni, vagy

- megszakítani a kapcsolatot.

Nem fog változni akaratod szerint, ez csak a kezdeti lépés.

Ha nem szülsz, eltaszíthat, ha szülsz, kilophatja a gyereket úgy, hogy soha nem jutsz nyomára.

A leírottaim szerint lehetőségeid behatároltak, csak és kizárólag te dönthetsz.

2017. ápr. 15. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!