Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Népszokások » Romániáról mit érdemes tudni?...

Romániáról mit érdemes tudni? Milyenek ott az emberek? Bukarest jó helynek számít? Magyarokkal hogy állnak?

Figyelt kérdés
2014. nov. 30. 20:27
 1/10 anonim ***** válasza:
15%

magyarokkal hogy állnak???ezt most komolyan??????



utálnak mint a sz....art....



ők meg szőröstalpúak

2014. nov. 30. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Mi jogon utálnak? Ezt akkora baromságnak tartom. Ítélnek valami alapján, amit hallanak, de nem mindenki egy kaptafáról való. Hülyeség. Ugyan így van visszafele is.
2014. nov. 30. 21:35
 3/10 anonim ***** válasza:
45%
csaucseszku beléjük nevelte
2014. nov. 30. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
26%

"Ítélnek valami alapján, amit hallanak."

Te pont ezt csinálod, az első válasz alapján ítélsz, felháborodsz, és általánosítasz.

Nem kettős mérce ez?

2014. nov. 30. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nem. Az első válaszadótól kérdeztem volna, hogy Ő szerinte mi jogon utálnak. Nem általánosítottam. Kíváncsi lettem volna a véleményére.
2014. nov. 30. 23:18
 6/10 anonim ***** válasza:
76%
ugyanolyan, mint Magyarország.
2014. dec. 1. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
40%
nem hinném hogy ugyanolyan lenne cuni.
2014. dec. 12. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
29%
Bukarestbe ne menj,főleg ha nem tudsz románul,ha mész azt ajánlom magyarul ne nagyon szólalj meg,angolul beszélhetsz nyugottan.
2014. dec. 19. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
0%
Ha Románia zászlójára ránézel, szerintem sugárzik belőle, hogy egy cigány nép. A románok utálnak minket, mint a vastag sz*rt, Bukarest zsúfolt helység, vannak lepukkant részei, ahová nem ajánlom, hogy menj, mert olyan helyeken járnak a bűnözők.
2014. dec. 24. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Bukarest olyan, hogy a gazdagnegyedtől egy utcára can a gettó. Egyik ismerősöm 5 évig élt ott magyarként, és nem ő tanult meg románul, hanem az egész utca magyarul (vicces túlzás arra, hogy nem utálják a magyarokat). Sokkal ritkább a magyargyűlölet, mint pl. Kolozsvárt. Kolozsvárt már sokszor vertek meg magyar egyetemistákat, de Bukarestben a hungarológiára járó magyar fiatalokkal nem foglalkoznak (az ismerősöm is ezen volt). Nem szép város, a közlekedés nagyon balkáni, de a nagy parlamentet, ami a világ legnehezebb épülete, érdemes megnézni.
2015. febr. 19. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!