Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Népszokások » Érdemes hanyagolni az ilyen...

Érdemes hanyagolni az ilyen embereket? (folyamatos bunkósság)

Figyelt kérdés

Szóval egy haveromhoz már nem járok le mert elégé érdekesen viselkednek felsorolok párat:

- Az anyja például nem köszön az utcán.

- Lenéznek mert nem vagyok írástudatlan.

- Haveromnak felajánlottam hogy szerzek barátnőt és az anyja úgy reagált nem kell majd lesz neki ha akar(22Éves)

- Utána erre fel fél évvel rá mondta az anyja hogy vigyed már xxy-ont csajozni. Én persze nem vittem.

- Barátnőmet lehordja haverom mindennek a szemem előtt.

- Folyamatos hátam mögött kibeszélés , például mikor vettem egy laptopot és levittem hallottam hogy kint beszéltek rólam hogy miből vettem.

- Ha a szobában leülök az ágyra azt mondják ne ülj már le allergiás vagyok ha valaki az ágyamra ül.

-A nővére folyton beszólogat , hogy ki ez a hülye meg folyton az én életem a fő témájuk.


Így Hirtelen ennyit tudok mondani,már nem járok le mert meguntam és csak lehúzzák az agyam. Pont az ilyen emberek miatt van szorongásom és depresszióm.



2014. okt. 21. 07:08
 1/8 anonim ***** válasza:

Nézetem szerint bennük és benned is van hiba.

1.: Nem határozod meg egyértelműen: az anyja nem köszön, vagy nem köszön VISSZA;

2.: emberek az analfabéták is, de te nem azért velük haverkodsz, hogy "felsőbbrendűséged" éreztesd?

3.: miért akarsz kerítőnek felcsapni összeboroálni másokat?

4.: Mered azt állítani, hogy szereted barátnődet, ha olyan helyzetet teremtesz, hogy bárki másodjára is -ráadásul előtted!- leszólhassa?

5.: Mi a fészkes f@nének viszed írástudatlanok közé új laptopodat, hacsak nem villogni akarsz vele;

6.: én sem szeretem ha más az ágyamra ül, amennyiben van más ülőalkalmatosság is.

7.: A nővére olyan, amilyen haverod nővérének nem kell haverodnak lennie.

.

Szorongásod és depressziód nem az ilyen emberek miatt van, hanem attól, hogy te ilyen emberekhez ragaszkodsz!

2014. okt. 21. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Madarat tolláról...

Felejtsd el az illetőt. Írástudatlan ember, 2014-ben, Európában... Na az már tényleg gáz. Szerintem.

2014. okt. 21. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Jól van köszönöm a válaszokat!

Az anyja nem köszön vissza a utcán és elég hallhatóan köszönök! Már 1 hónapja nem voltam náluk, rájöttem hogy olyan emberek társaságára van szükségem akik velem egy szinten vannak! Már mint nem csak írástudásra gondolok hanem műveltségre például! :)

Én csak azért akartam barátnőt szerezni neki mert még sose volt neki de ha ez olyan nagy baj.

2014. okt. 21. 09:04
 4/8 anonim ***** válasza:

Nézd, aki a mai világban ilyen nevelést kapott, és nem is hajlandó változtatni a kapott nevelésén, az valószínűsíthetően az esetlegesen leendő gyermekeit is hasonló szellemben akarja-fogja majd nevelni.

Talán jobb is, ha ilyen embernek sosem lesz barátnője.

2014. okt. 21. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Soha, senkinek nem szerzünk barátnőt/barátot. Utána minket szidnak, ha nem sikerül valami.

Aki meg 22 évesen analfabéta, annak az egész élete egy nagy csőd lesz, ezt borítékolni lehet. Kerüld e

2014. okt. 22. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Kerüld el jó messze.
2014. okt. 22. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Jól van én is így gondoltam! :)

Úgy néha beszélek vele ha összefutunk!

Én Jövőre érettségizem,szeretnék informatikus lenni most 21 vagyok! Ö meg hétvégenként Ganézni jár,Neki ez a maszek pénz.

2014. okt. 22. 13:33
 8/8 anonim ***** válasza:
Majd nézd meg 20 év múlva, amikor te egyenes háttal, mosolyogva közlekedsz, ő meg a sok ganyézástól púpos, hátfájós, rosszkedvű lesz. És ezzel még csak a felszínt kapargattam.
2014. okt. 22. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!