Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Népszokások » BUDAPESTIEK, szerettek itt...

BUDAPESTIEK, szerettek itt lakni? Ha igen miért, ha nem miért? Nem Bp-iek is vélekedhetnek.

Figyelt kérdés
Mindenféle indokra, tapasztalatra, véleményre kíváncsi vagyok, lehet szó emberekről, tömegközlekedésről, forgalomról, boltok minden, ami eszetekbe jut és zavar, szereted, utálod stb stb stb
2010. febr. 1. 18:43
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
82%
Pesten születtem, igazából a külvárosban élek, és itt végülis jó, csak a panelt utálom, jobb lenne, ha tisztább lenne a levegő, elérhető áron itt jó környéken kertes lakást nem lehet kapni egy átlagembernek, a munka viszont ide köt (ha lenne autóm és jogsim, már egy pestközeli településen néznék kertes lakást). A belvárosba sose költöznék.
2010. febr. 1. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
100%
Szeretem. Sok kellemes emlék köt ide, és nagyon sokszínű a város. Bármilyen hangulatom van, mindig találok magamnak megfelelő helyet, hiszen mehetek akár a Buda hegyekbe kirándulni, vagy a belvárosba vásárolni stb.
2010. febr. 1. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim válasza:
100%
Budapesten születtem, de most nem élek ott most. Pest mellet élek de pesten dolgozok buszvezetőként.De amúgy nem olyan vészes a tömegközlekedés.Nekem az a mottóm hogy csak arra a buszra ülök fel amit én vezetek!
2010. febr. 1. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
60%

Nem vagyok budapesti.

DE szeretnék ott lakni, szeretem a nyüzsit itt falun nincs ilyen. Rengeteg bolt, szórakozási lehetőség van. A tömegközlekedés is nagyon jó. Ha a pestieknek már 10 percet várni kell akkor már a plafonon vannak. Nálunk van úgy hogy 1,5 órát kell várni a buszra és még fel sem vesz, mert nem figyelt oda.

Ja és Pesten még a hólapátolásért is fizetnek!

2010. febr. 1. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
73%
19:05 - Látszik, hogy nem éltél még hosszú távon Pesten...
2010. febr. 1. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
100%

Itt születtem Budán, és végül is szeretem, a rossz levegőtől, meg zsúfoltságtól eltekintve, mert

-mindent a közelben könnyen megtalálok

-jó a tömegközlekedés (vidékhez képest mindenképp). például éjszaka közepén is negyed óránként egy busszal haza tudok jönni a belvárosból

igaz, hogy ha saját autóm lenne, akkor valami Pesthez közeli kistelepülésről is könnyen bejárnék, de mondjuk ha elmennék barátokkal este egy szórakozóhelyre, onnan már nehéz lenne a hazajutás

2010. febr. 1. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
24%

pesten már csak a zsiványok laknak!aki tehette elment vidékre,többek közt mi is.


szentendre!!!

2010. febr. 1. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
52%

19 05-nek

te biztos tanyáról jöttél pestre!!!!XD XD XD XD XD!!!

RETEKFÉSZEK AZ EGÉSZ UTÁLOM

RÉGEN NAGYON SZERETTEM!

2010. febr. 1. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
81%
19:18 - Meg akinek nincs pénze költözni...
2010. febr. 1. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
84%

19 05 -NEK

mennyiért lapátolod a havat??

2010. febr. 1. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!