Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Népszokások » Milyen Anglia, az angol...

Milyen Anglia, az angol emberek és kultúra? Mi a véleményed, illetve vannak személyes tapasztalataid?

Figyelt kérdés
2010. febr. 3. 19:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
79%
Ködös. (Ködös Albion)
2010. febr. 3. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%
Csuccs!
2010. febr. 3. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%

hát, én angliamániás vagyok :)

általában udvariasak, és higgadtak^^..najó azért van amikor nem :P,

de nézz James Bondot, Ő tipikus angol gentleman (L)


a kultúrájuk pedig egyszerre új és régi...mármint modern is és egyben hagyományőrző:)


a személyes tapasztalataim pedig pozitívak, bár nyilván én eleve úgy is álltam hozzá mikor kimentem ^^


szóval ez volt egy britmániás "nagyon objektív" véleménye :D..de attól függetlenül igaz

2010. febr. 7. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
nézzél skins-t. a fiatalok olyanok :D.pizsibe rohangálnak az utcán. amúgy király ország, és nem te lennél az egyetlen külföldi :)
2010. febr. 8. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
93%
Nem nekünk való az itteni időjárás, az emberek ugyanolyanok, mint máshol, régebben kedvesebbek voltak, most tartózkodóak, hűvösek. A kaja pocsék és kevesen tudják, hogy Magyarország EU-tag... A látnivalók, a táj viszont gyönyörű.
2010. febr. 10. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
65%
nyomorek szarcsimbokok. a kedvesseg csak alca, minden kulfoldit utalnak, a nok dagadt lopofajuak, porazon vezetik a kisgyerekeket, felsobbrenduerzesuk van, megrogzotten vonzodnak a sajat hulye kulturajukhoz, divatbol jarnak templomba, primitivek a gyerekek, sok a fogyatekos, az elhizott, a suliban kulon szabaly van a gyerekek kikozositesere, mert ezt "nem lehet mashogy megoldani" isznak mint a godeny, felnek a rendoroktol, utaljak az ireket, a szerbeket, a cseheket, sok az indiai bevandorlo, es en utalok itt lenni, de anyam itt el szoval muszaj...
2010. febr. 17. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Én Wales-ben élek. Nagyon más, mint otthon. De Wales is nagyon más, mint Anglia. Az emberek barátságosak, csak vagy okosak, vagy sötétek, de nagyon, inkább az utóbbival találkoztam itt Wales-ben. Nem csoda, hiszen dolgoztató nép. Nem szeretik a külföldieket, fôleg most, hogy válság van. Viszont könnyen összelehet velük barátkozni, elég egy mosoly. Nem szeretnek dolgozni és ki vannak akadva ha emiatt egy dolgozó külföldi akár egy óránál is többet tud dolgozni. Éljünk a mának életet élnek. Fent hordják az orrukat. Amikor kijöttem lakni nem hitték el, hogy Magyarországon milyen szar a helyzet és nem értették, hogy minek megy a külföldi dolgozni hozzájuk, ha van otthona, ahol dolgozhat. Angliát annyira nem ismerem, de Wales-ben nagyon sok igénytelen ember van, nagyon sokan a gazdagok közül is. Náluk az a normális, ha 16-18 évesen szülsz, elmész otthonról, aztán a 2 éves gyerekedet még mindig babakocsiban tolod és hamburgerrel tömöd. úgy veszekednek egymással, mint az állatok, semmi tolerancia. Rengeteget isznak, drogoznak. Szóval az emberekrôl nincs jó véleményem. De a táj nagyon szép, az idôjárás az utóbbi 2 évben szerintem jó nagyon, tiszta a levegô. Sokat írtam, bocsi :)
2010. máj. 11. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
73%
Tényleg rondák kövérek...a kaja borzalmasan szar.
2010. máj. 11. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
21%
Én nem tudom miért mondja mindenki, hogy szar az angol kaja. Én szeretem. Különben sem tudom, hogy lehet azt mondani bármely nép ételeire, hogy nem jó, inkább csak az van, hogy nem az átlag magyar ízlésnek felel meg. De ha tényleg szar lenne, akkor ők se ennék meg.
2011. febr. 19. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez ne teljesen igaz. Elôször is olyan, hogy anfgol konyha, nincs. Van angol reggeli, ebbôl áll: bacon szalonna, bab, tükör tojás, gomba, pirítós, esetleg krumpli. A másik a hal+sült krumpli. Ja és van a marha hús. Ennyi. Amit ezen kívül esznek, az a Mc Donalds, a hamburger, amit én gagyi burgernek hívok, mert hamburger zsömle+marha hamburgerhús+szósz. Ezen kívül még olyan dolgokat esznek, amit készen megvesznek a boltban. Nem szeretnek fôzni. Nekik majdhogynem mindegy mit tömnek magukba, a lényeg, hogy gyorsan kész legyen és tele legyen a hasuk. Ennyi. A babakocsis gyerekekkel is e Mc Donalds-ba járnak és kólát itatnak velük, meg sajtburgert kechup-ba nyomkodva. Szóval ennyit az angolok étkezésérôl.
2011. febr. 20. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!