Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Népszokások » Baj az ha március 15. -én nem...

Baj az ha március 15. -én nem viselek kokárdát?

Figyelt kérdés

Nagyon is magyarnak tartom magam, de egyrészt nem hiszem, hogy ettől a jelképtől még "magyarabb" leszek, másrészt meg zavar, hogy mindeféle náci aljanép, turbómagyar és divatpolitizáló kocsmahuszár is a nagymagyarságával kérkedik egy ilyen szép ünnepen, holott semmit nem tettek le az asztalra és másokat csak intoleráns módon fikázni tudnak.

Többekközt ezért sincs semmi kedvem ilyen emberekkel egy kalap alá venni magam..



2015. márc. 14. 10:30
 1/5 anonim válasza:
0%
Nem baj, m15 amúgy is csak egy libsilázadás volt amit a nyugatiak szerveztek. Igaz magyar ezt nem ünnepli.
2015. márc. 14. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A Balatonon is mindenféle népség előfordul, de azért, hogy ott rabló is van, azért még elmész. Május elsején is kisétálsz a szabadba, pedig ott gazemberek is vannak.

Nem is azért mész, hanem mert kifejezed a tiszteletedet az ünnep által képviselt értékek előtt. Semmi köze a turbó-magyarsághoz, te a forradalom és szabadságharc előtt hajtasz fejet, ha kitűzöd a kokárdát. Márc. 15-én kötelező.

2015. márc. 14. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt neked kell eldöntened. Ha úgy érzed, hogy a forradalom előtt fejet kell hajtani és így lehet a legjobban fejet hajtani, akkor tűzd ki. Én úgy gondolom, hogy a forradalom nem a hazáért szólt, hanem az emberek szabadságáért, ezért nem tűzöm ki.
2015. márc. 14. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

És miért jó az neked, ha ehhez a "mindeféle náci aljanéphez, turbómagyarokhoz és divatpolitizáló kocsmahuszárokhoz" igazítod az életedet?


Miért jó az neked, ha az ő viselkedésük dönti el helyetted, hogy mit teszel meg és mit nem?

2015. márc. 14. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Igen,baj.

Főleg,mert lényegtelen dolog miatt nem teszed.


Milyen a frizurád?Aszerint választod meg,hogy többségében milyen embereknek van olyan?Ha véletlenül megkopaszodsz,így vagy úgy,akkor parókát fogsz hordani?


Ha jól áll a barna,és szereted is,mint színt,inkább nem hordasz barnát,mert azt is hordták valakik?

Vagy szivárványosnak kinéző színeket se hordhatnak mások,mint akik szinte kisajátították?


Hordhatsz egész evben is kokárdát,miért ne;csak viselkedj is annak megfelelően.Majd kikopik a férgese,ne félj.

2015. márc. 15. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!