Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Népszokások » Tizen-huszon é. Lányok,...

Tizen-huszon é. Lányok, otthon vagytok ilyenkor?

Figyelt kérdés
Hogy jól leöntsek valakit (szóda,vödör,pohár) vízzel? Mert ahova megyek vagy zárva van az ajtó. Vagy csak a mama/nagymama van otthon.

2015. ápr. 6. 12:25
 1/8 anonim ***** válasza:
Én igen, de dolgozom, ne zavarj :P
2015. ápr. 6. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Most kivételesen otthon vagyok, amúgy ilyenkor el szoktunk valamerre menni élményfürdőbe vagy más programra.
2015. ápr. 6. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Igen, beteg vagyok. De a nagy bölcsességre már dédmamám megtanított: Húsvetkor be kell zárni a kaput!
2015. ápr. 6. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem szeretitek a locsolókat,locsolkodást,verset,a vizet? Nincs otthon pálinka) Nem érdekel, akkor is megyek, ha nem más a mamika majd ajtót nyit és kap egy kis vizet.
2015. ápr. 6. 13:02
 5/8 anonim válasza:
41%
Igen,itthon vagyok!Van a locsolóknak sajtos,sport szelet,Tiramisu meg pálinka az ínyencek kedvéért narancslé :D
2015. ápr. 6. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én nem szeretem. Sem a büdős pacsulikat, sem a hideg vizet. Főleg most lázasan, köhögéssel, nagyon jól esne...

Anyukám azt mondja, ő régebben azt nem szerette, hogy minden locsoló órákig dekkolt náluk, nem lehetett kitessékelni.

2015. ápr. 6. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

,,régebben azt nem szerette, hogy

minden locsoló órákig dekkolt

náluk'' Miért kellene hazafutni, ha jól érzi magát az ember. Amikor én 10-15 perc után akarnék elmenni, mindig marasztalni próbálnak: Hova sietsz?Maradj még...

2015. ápr. 6. 16:06
 8/8 anonim ***** válasza:
Az nem fordul meg a fejedben, hogy esetleg zavarta őt, hogy órákig ott ül valaki? Ilyenkor a család együtt van (ritka), és nem hiányzik, hogy valaki ott alkalmatlankodjon. Persze ez csak nálunk van, lehet, hogy 10/9-nél meg öröm, ha jönnek a locsolók.
2015. ápr. 6. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!