Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ilyenkor mit csinál a GLS futár?

Ilyenkor mit csinál a GLS futár?

Figyelt kérdés
Szóval jofogas-on eladtam egy dolgot háztól házig kiszállítással. Ma jött egy email, pontosan 0:03-kor hogy a GLS Futár 2015.02.17-én kísérletet tesz a csomag elszállítására. Az ugye holnap van Kedden, de ma hétfő van. Szóval mondom oké, akkor nem várom. De a helyzet az, hogy ma még aludtam, és amikor felkeltem láttam hogy hívott egy szám, majd jött egy e-mail hogy a mai napon 8:30 és 11:30-között jön a futár. Szóval én meg aludtam, és ugye itt volt, nem tudta elvinni a csomagot és elment. Most fog jönni holnap is? Meg egyáltalán miért írnak e-mail-t hogy 17.-én jönnek, miközben 16.-án jöttek?

2015. febr. 16. 12:32
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%

Ez nagyon érdekes, ugyanez volt nálam is. Mondjuk én először csak a második emailt olvastam (hogy "a mai napon"), nem is néztem, hogy az első emailben 17-e van. De tényleg, nekem is! :) Nekem 0:02-kor jött az első, és 7:44-kor a második email...


Na mindegy, az emailben benne van a futár száma, hívd fel, hogy holnap jöjjön érte legyen szíves...

2015. febr. 16. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Na de ha holnap más futár van? Mert ugye ezek többen vannak, és nem mindig egy útvonalon járkál 1 ember?
2015. febr. 16. 12:55
 3/23 anonim ***** válasza:
Beszéltél már vele?
2015. febr. 16. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
Hívd fel a számot! Bár ezt már minél előbb kéne tenned hogy ha még a közeledben van akkor vissza tudjon fordulni. De holnap újra menni fog az biztos.
2015. febr. 16. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
Nálam is ezt csinálták:D Későbbi napot adtak meg először, aztán valószínű úgy alakult, hogy előbb is ki tudják hozni, én se tartottam olyan korrektnek, mert nem készül rá az ember, ha először későbbre írják. Szerintem azért írták a 17-ét, hogy biztos ne legyen az, hogy késnek, valamiért ezt nagyon meg akarják előzni.
2015. febr. 16. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Na mindegy. Lesz ami lesz. Gondolom majd jön holnap. Vissza hívni nem fogok mert alig van pénz a kártyámon, majd felöltöm.
2015. febr. 16. 14:27
 7/23 anonim ***** válasza:
62%

"Vissza hívni nem fogok mert alig van pénz a kártyámon"


AZTAKRUVA!

2015. febr. 16. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Ezen most mi meglepő van?
2015. febr. 16. 15:07
 9/23 anonim ***** válasza:
93%
Hát... leginkább csak az, hogy itt legalább három ember áldozott az idejéből a problémád megoldására, ami neked még annyit sem ér, hogy egy 50ft-os hívást megejts érte..
2015. febr. 16. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
88%
"Vissza hívni nem fogok mert alig van pénz a kártyámon" Akkor tudod mit...meg is érdemled ha el se menjenek érte. Ha ennyit nem vagy képes hogy feltöltsd a kártyád. És még te vagy felháborodva...
2015. febr. 16. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!