Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Népszokások » Miért baj az USA mániám?

Miért baj az USA mániám?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok, fiú. A kedvencem az amerikai történelem. (Kezdve a kontinens felfedezésétől). Szeretem hallgatni az Únios/Konföderációs "népdalokat", magát az amerikai himnuszt. Jobban tetszik Washington D.C, mint Budapest. Mások ezért megszólnak, hogy hazaáruló vagy, stb. Miért?

2015. júl. 4. 00:05
1 2
 1/14 anonim válasza:
85%
Ha ismered a valódi amerikai történelmet akkor valóban furcsa,hogy tetszik. Tudod mit ünnepelnek hálaadás napon? És azt,hogy valójában mi is történt akkor?
2015. júl. 4. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Igen, az indiánok kiirtását, tisztában vagyok vele hogy az őslakosokat száműzték rezervátumokba, és hogy a csúnya fehér ember leigázta a kontinenst..
2015. júl. 4. 00:17
 3/14 anonim válasza:
82%
Hát figyelj, ha téged ez érdekel, meg szereted akkor semmi baj, de azért ne lógass ki amerikai zászlót az ablakodból.
2015. júl. 4. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
semmi baj ezzel, mindenkinek lehet kedvenc országa, én Olaszországért és Egyiptomért vagyok oda.
2015. júl. 4. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Inkább az lehet a gond, hogy szeretsz tüntetni ezzel mások előtt és idővel megunják.
2015. júl. 4. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
(Az NSA hogy került a kulcsszavak közé? :D)
2015. júl. 4. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
(Gondoltam beleírom, hátha valaki elkezdi szidni az USA-t a lehallgatási botrányok miatt :DD)
2015. júl. 4. 10:49
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy sokan úgy értelmezik a "mániád", hogy szerinted az USA tökéletes. De úgy látom, tisztában vagy vele, hogy nem az.

Amúgy nem gond, ha szereted és érdekel az ország, csak mondjuk egy beszélgetésben ne várd el, hogy más is odalegyen érte. Ha mondjuk nincs más témád, akkor egy idő után ellenkezést fog kiváltani másokból. :)

2015. júl. 4. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Amerika a kedvenc országom!

Én is amerikai vagyok!

Amerika a hazám!


AMERICA F*** YEAH! XD



Am viccen kivül:


Én is bírom az U.S.A-t (jó nem ezt a countrys texasosat ,na azt nem bírom) ,de N.Y az egyik kedvenc városom. :)


Boldog július 4.-ét. :)

2015. júl. 4. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Ezek a fema táborok nagyon jók: [link]
2015. júl. 4. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!