Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Népszokások » A török fiúkkal tényleg jó...

A török fiúkkal tényleg jó vigyázni?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy Bécsben dolgozom és van itt egy török srác, aki állandóan udvarol és igen ragadós.

Viszont, meglehetősen jóképű.Nem az a tipikus szakállas, szőrös török, hanem más típus.

Én 19 éves vagyok, ő 22.


Viszont, olyan sok rosszat hallani a török fiúkról.Tetszik is, viszont kissé félek tőle.



2015. aug. 20. 21:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
1.Hol hallottál török fiúkról már,2. honnan tudod, hogy igaz-e ,amiket hallottál 3.Honnan veszed, hogy nem lehet ő épp a kivétel? De komolyan.
2015. aug. 20. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
39%
Hagyd a fenébe. Pofátlan majmok, eladják a nőket. Lehető legrosszabb, ennél még a románok is jobbak.
2015. aug. 20. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
76%
semmiképp ne! Minden ilyennel vigyázni kell. És ez nem előítélet hanem utóítélet.
2015. aug. 20. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
70%

Minden férfi gazember, én főleg, ez nem nemzetiség vagy vallás kérdése. De jegyezd meg EGY ÉLETRE:

NE KEZDJ KI MUZULMÁN HAPSIVAL.

Mond meg neki, ha akar valamit tőled, keresztelkedjen ki. Azt úgyse fog.

Vagy ha igen....na, akkor nagyon akar valamit, de akkor a családdal lesz bajod.

2015. aug. 20. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
81%
De még mennyire!!!!
2015. aug. 20. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Nem tudom, mennyire vallásos.

Mecsetbe még egyszer sem láttam menni, imádkozni sem láttam még.

2015. aug. 20. 22:10
 7/13 anonim ***** válasza:
87%

A "keresztény" csajokat mind ribi szabad prédának tekintik. Muzulmán csajjal nem kezdhetnek ki, mert akkor el kell venni, különben a csaj családja megöli.

Az meg, hogy így "udvarol" ne tévesszen meg, ez a módszerük, mindenkivel így csinálják, mert tudják, hogy a buta, mamlasz lányok mindent bevesznek.

2015. aug. 20. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
82%
3 éve van török baratom, jövőre házasodunk. Mindenhol vannak jó emberek, az pedig, hogy minden török muszlim nem állja meg a helyét. Lehet,hogy csak a szelet csapja, és az is, hogy komolyan gondolja.
2015. aug. 21. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
25%
Be akar jutni az EU-ba, legalisan.
2015. aug. 23. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
100%
Igen. Sok ismerosom kezdett bele kapcsolatba torokokkel annak remenyeben, hogy talan o a kivetel. Nem, sajnos a kivetel olyan ritka mint a feher hollo. Csatlakozom az elottem levo hozzaszolokhoz, miszerint az europai-kereszteny noket egytolen egyik konnyu predanak tekintik-illetve europai utlevelnek. Csak akkor tud mukodni egy magyar-torok kapcsolat, ha a no szolgalelku, vagy meghunyaszkodik es kepes lesz szolgakent elni a ferfi mellett.
2015. aug. 24. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!