Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Népszokások » Dolgozni, vagy tanulni a jobb?

Dolgozni, vagy tanulni a jobb?

Figyelt kérdés
Sok ismerösöm folyton azt mondja, addig örüljek, még tanulhatok, mert dolgozni majd sokkal rosszabb lesz. Korábban kell majd kelni, többet kell majd dolgozni, mint tanulni, és nem lesz minden héten egy hétvége, meg tanítási szünetek. Én most szakközépbe járok, és annyira nem szeretek bejárni, a tanulás jól megy, de az osztályba van 1-2 ember akivel mindig csak a baj van, és folyton csinálják a cirkuszt órákon. Kirugni nem nagyon fogják őket, mert alapítványi suli... Én úgy gondolom, hogy ha az ember azt dolgozza amit szeret csinálni, és még fizetnek is érte, az nem olyan rossz. De, erre meg azt mondják, hogy majd lesz egy olyan időszak, mikor nem lesz kedvem felkelni, bemenni, és dolgozni, akármenyire is szretem a munkám. Ez komolyan mondják? Szerinted tanulni jobb, mint dolgozni?
2010. márc. 16. 09:27
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
49%
Csak tanúlni a jobb.
2010. jún. 6. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
Tanulni nem mindig szerettem, de nagyon élveztem, hogy dolgozni mehetek, mint a "nagyok". Nem volt bajom a felkeléssel se.
2011. febr. 5. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!