Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Népszokások » Szerintetek ma Magyarországon...

Szerintetek ma Magyarországon előny, hátrány, vagy nincs jelentősége annak, hogy negrid - europid keverék, tehát félvér (mulatt) vagyok?

Figyelt kérdés
minden véleményt/észrevételt szívesen fogadok:)

2016. márc. 24. 10:23
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
88%

Hátrány szerintem. Persze nem fogja senki a szemedbe mondani, hogy nem alkalmazna/nem szolgálna ki, de elég ha kimész az utcára és megnézed, hogyan néznek rád az emberek.

Tudom, hogy Te nem tehetsz róla, hogy félvérűnek születtél, de ez az igazság.

2016. márc. 24. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 A kérdező kommentje:
te pl.miért nem szolgálnál szívesen ki?
2016. márc. 24. 11:21
 3/44 anonim ***** válasza:
74%
Hátrány.
2016. márc. 24. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim ***** válasza:
98%
Azt a furcsa, nem csak bőrszínben jelentkező jelenséget kell megélned, hogy félig magyarként sokan nem tartanak magyarnak majd a magyarok közül, de a feketék szemében mégis szinte probléma nélkül feketének számítasz. Sajnos most a közhangulat sem kedvez annak, ha valaki bármilyen módon is köthető a bevándorlókhoz.
2016. márc. 24. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 Sunshinedoll ***** válasza:
70%

Van. Bár nyilván nem tudok a nevedben beszélni, mert én fehér vagyok, mint a vécécsésze, de ismerősök tapasztalatai alapján gyakori a negatív megkülönböztetés. Volt egy csoporttársam az egyetemen, félvér srác, nem tudom pontosan milyen, de kinézetből és nevéből adódóan valamilyen fekete arab lehetett az egyik szülője (feltételezem az apja), de magyar volt egyébként. 180 fős óra végén a tanár mindig random kihívott személyigazolvánnyal 3 embert a jelenlét miatt. Első név természetesen ő volt. Na most lehet mondani, hogy véletlen, de ő volt az egyetlen nem-fehér és nem magyar nevű kölyök a csoportban, és a tanár direkt ránézett, miközben kihívta, tehát nyilván tudta, hogy ki az az illető a névsorban, tehát jelen volt órán. Persze, igazoltasson akárkit, de azért nekem elég röhejes volt, hogy az első órán elsőre kihívja az egyetlen fekete srácot arab névvel, miközben végig őt nézte, óra elején meg a bevándorlókról sírt (ami azért alapból hihetetlenül etikátlan egy egyetemi oktatótól, de mindegy).

De ezen kívül is egy csomó olyat látok, hogy ha már félvér vagy, teljesen mindegy, hogy itt nőttél fel vagy itt születtél, vagy még ha nem is születtél itt, de magyar a szülőd, akkor "nem vagy magyar". Mint mikor a Kállay ment ki Eurovízióra a fél országnak leesett a gatyája, hogy mi az, hogy egy fekete megy ki, micsoda szégyen!!! Emlékszem a Szépségkirálynő választáson is volt egy nagyon szép félvér csaj, ő is annyi szart kapott, hogy csuda. Egyébként pedig mindhárom esetben világos bőrszínű emberről van szó (mármint a színes bőrűek csoportjában világos bőrű, tehát nem az a nagyon sötét, gondolom mit kaphat egy olyan, aki nem is "néz ki" félvérnek, mert mondjuk sötétebb színű).

Szóval én kívülállóként azt látom, hogy a magyarok általában véve rasszisták és ostobák ilyen téren, de nagyon érdekelne a te személyes tapasztalatod a témában, akár privátban is írhatsz, ha gondolod, szívesen venném :)

2016. márc. 24. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 anonim ***** válasza:
55%

Véleményem szint hátrány, főleg azért mert a sok buta embert mindenhol csak manipulálják, erre jön még most ugye a migrációs helyzet is, ami hozza magával a terrorfenyegetést. Vagyis valakik ehhez kötik. Mindegy nem is ez a lényeg.


A magyar emberek többsége alapvetően primitív és nem képes túllépni saját beszűkült korlátain.


Mivel "más" vagy mint Ők így félnek tőled, és ez a cselekedeteikben is megnyilvánul.


Tehát lehetsz akár milyen jó ember is, a magyar emberek többségének mindig fenntartásai lesznek veled szemben, addig ameddig meg nem ismernek.



Személyes vélemény volt csak amit leírtam.

2016. márc. 24. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim ***** válasza:
36%

Ostoba kérdés, bocs.


Mindig és mindenütt probléma, még Amerikában is, pedig az "bezzeg".


Amit én nem értek, hogy a vegyes házasságokból születettek valahogy úgy állítják be magukat, mint akik kétszer annyit érnek, mint egy nem keverék ember. Mert ők ez is, meg az is.

Pedig igazából ez se, meg az se egészen, hiszen energia és anyagmegmaradás, ésatöbbi.


Nyilvánvaló, hogy kell, hogy legyen jelentősége. De különböző okokból könnyen előnyt lehet csinálni belőle.

DE hát ezt jól lehet látni is, ugye, ez nem kérdés.

2016. márc. 24. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 A kérdező kommentje:
utolsó válaszoló:azért pontoztalak le,mert leostobáztad és félreértelmezted a kérdésem.ha nem értesz egyet akkor mutasd meg hol állítottam be magam különlegesnek
2016. márc. 24. 18:56
 9/44 anonim ***** válasza:
47%
Persze, hogy hátrány, mivel ez egy direkt program része, minden féle primitív népet ide telepítenek, hogy keveredjenek a fehér őslakossággal és így eltűnjenek a nemzetek. Lehet konspirációt kiáltani (összeesküvés) de sajnos ez igaz márpedi a multikulti nem működik ezt mindenki tudja már.
2016. márc. 25. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 A kérdező kommentje:
a program része,amit soros györgy és az illuminátusok dolgoztak ki,ugye?:D elárulnád,hogy egy primitív afrika milyen módón tanulja meg a világ egyik legnehezebb nyelvét úgy,hogy az adott nyelven lediplomázik és azóta is a szakmajában dolgozik?csak azért megkapta a diplomát mert néger?aztán csak azért engedik embereket műteni,meg azért hálálkodnak neki a betegek,hogy nehogy megsértsék?egyébként másélj már erról a multikultiról,hogy néz az ki.nekem milyen kultim van szted?mit csinálok máshogy mint te vagy azok akik között felnőttem?amúgy megy a fel szavazás,mert hasznos volt a válaszod!köszi
2016. márc. 25. 12:56
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!