Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Népszokások » Mi a véleményetek úgy általába...

Mi a véleményetek úgy általában a szlávokról?

Figyelt kérdés
Nekem tetszenek. Szláv országban még nem ettem rossz ételt, fontos nekik a család, a barátság, általában kedvesek, összetartóak, mégha nincs is sokféle pénzük. Lényegében afféle "magyarok", akik nem állandóan egymás ellen acsarkodnak. Szerintem tanulhatnánk tőlük.

2016. ápr. 28. 21:32
 1/4 A kérdező kommentje:
nincs is sok* pénzük
2016. ápr. 28. 21:32
 2/4 anonim válasza:

eloljaroban bocsi h ekezett nelkul irok de telon vok


szv: te el vagy tevedve. eggyaltalan nem nyugodt nepek. pont mindig egy mas ellen a csarkodnak szerinted miert neveztek/nevezik a Balkant europa puskaporos hordojanak?? mellesleg a magyarokat utaljak mint a szart foleg a szerbek. azok amugy sem 100os...

2016. ápr. 28. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
35%
Utálok minden egy szlovákot ha azt nèzzük mit loptak tőlünk: a cimerünket a kèk heggyel(amit mèg sose láttam, a himnuszt(èrdemes utána olvasni) a törtènelmünk, a területünk, abba megnem vagyok biztos hogy a nyelvrt is, de amikor tanultam utáltam.
2016. ápr. 28. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Felénk sok orosz, horvát, szerb van. Nem kedvelem őket. Nem a nemzetiség miatt, hanem a viselkedés. A lengyelekkel nincs bajom, mert ők kedvelik a magyart. A cseheket sem utálom. Jó filmjeik vannak.
2016. ápr. 29. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!