Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Népszokások » A nők miért nézik le a fizikai...

A nők miért nézik le a fizikai munkát végző férfiakat?

Figyelt kérdés

Egy vidéki nagyvárosban élek egy szinte mindennel foglalkozó cégnél dolgozom jelenléeg 3 hete a zebrákat valamint a közlekedési jeleket festjük újra.Az elmúlt pár napban egy szórakozóhely környékét csináltuk.

Megmondom őszintén számítottam a beszólogatásokra...fiúktól.

Csakhogy a fiúk az elmúlt napokban egy szót sem szóltak hozzánk sőt....tegnap este egy 2 bmw-ből álló menő több fős fiúcsapat normálisan intelligensen megállt és megkérdezték hogy most akkor hol és merre is tudnak elmenni.

Viszont a lányok .....dúrva és undorító beszólásai még most is itt csengenek a fülemben.Kikiabáltak a kocsikból sőt volt aki még a taxi ablakát lehúzva osztott ki minket.

Alja embereknek elhordva minket.

Komolyan most én érezzem magam szarul azért mert ebben a válságos időben elvállalok minden lehetséges munkát???

Jó persze értem én hogy nekik könnyebb hiszen egy nő ha jól néz ki akkor úgy is fog magának valami gazdag fácánt aki kényezteti....szóval nem vágyom én arra hogy ők velem akarjanak járni....csak legalább maradnának csendben.

Ja és még akikkel együtt dolgozom 1 valakinek van szakmunkása a többinek(nekem is)érettségink van.Szóval még azt sem lehe ránk mondani hogy hú de tanulatlanok lennénk.

Szóval miért van az hogy a nők szemében 100x inkább férfi egy anyuci által eltartott 26évesen semmihez nem értő de kocsival lakással rendelkező(anyuci-apuci)nyálgép mint egy olyan férfi aki sok mindenhez ért és tényleg még a sz@rlapátolást is elvállalja hogy legyen pénzze é megtudjon élni.


2010. ápr. 18. 11:49
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/79 anonim ***** válasza:
93%
Mert ez már sajnos nem az a világ, amikor a munkának becsülete van. Manapság már az a menő, ha egy nyámnyila, kétkezi munkát nem ismerő, mindenért nyafogó anyámasszony katonája vagy.
2010. ápr. 18. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/79 anonim ***** válasza:
94%

a legtöbb ilyen nő sosem dolgozott meg a pénzéért 8mármint maximum ágyban párnák közt dolgozott meg érte)


az ilyet kellene kitenni nullforinttal,hogy tessék,élj meg,dolgozz...sirna hogy letörik a műkörme...

L

2010. ápr. 18. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/79 anonim ***** válasza:
91%
Na,az ilyeneket elvinném vagy két hónapra munkatáborba,utána megbecsülnék a fizikai munkát.. Amúgy én nő vagyok,és soha eszembe nem jutna beszólni emiatt valakinek.Sőt,óriási szükség van a zebrafestésre,hogy elvigyék a szemetet,télen ellapátolják a havat,én becsülöm aki ezt megcsinálja,ez mindenkinek az érdeke.A párom is fizikai munkát végez egyébként. Ez csak a primitivség függvénye,hogy hogyan áll hozzá valaki ehhez.
2010. ápr. 18. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/79 anonim ***** válasza:
29%

olyan szinten nem érdekelnek a fizikai munkások, hogy még be se szólok nekik.

ja, és nincs műkörmöm, és dolgozom is.

2010. ápr. 18. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/79 anonim ***** válasza:
89%
Épp egyetemet fejezek, a férjemnek pedig középiskolája van "csak". Mezőgépszerelő. Egyáltalán nem nézem le. Nagyon olvasott, s több nyelvet beszél, mint én. Amikor befejezte a középiskolát, nem volt lehetősége és bátorsága továbbtanulni. Nem azért sajnálom, hogy nem tanult tovább, mert így ez a felállás ciki lenne, hanem mert sajnálom, hogy az ő eszével nyáron 40 fokban szombat-vasárnap is ott fől a mezőgépeken kinn a földön.
2010. ápr. 18. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/79 anonim ***** válasza:
93%

11:56 vagyok

egyetemitaként diákmelozok sokat...télen kukáskocsiban irogattam össze az összeirni valot...

komolyan mondom,irodistákkal nem beszélgettem olyan jókat...

2010. ápr. 18. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/79 A kérdező kommentje:
12:01 tehát te is lenézed őket????????
2010. ápr. 18. 12:08
 8/79 anonim ***** válasza:
81%
Nem minden nő ilyen. Akiket említesz, ők nem tudják, mi az a munka, anyuci-apuci pénzeli őket.
2010. ápr. 18. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/79 anonim ***** válasza:
29%

12:01 vagyok

igen, szerintem számtalan más normális munkát lehet találni ha valakinek van rá igénye...

a fizikai munka maradjon meg azoknak akik csak ahhoz értenek. ha én fizikai munkást látok, nem fogok rögtön arra gondolni, hogy biztos nagyon tanult ember, inkább eleve elkerülöm...

2010. ápr. 18. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/79 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem csak az a nő ilyen, akinek nem kellett (még) igazán megdolgoznia a megélhetésért. Aki tudja, mi a munka, az azt is tudja, hogy örülni kell, ha van, nem válogatni.
2010. ápr. 18. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!