Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Népszokások » Franciaország, hogy tudta...

Franciaország, hogy tudta ilyen jól megoldani a demográfiai válságot?

Figyelt kérdés

Európában szinte mindenhol fogy/drasztikusan csökken a Népesség, Franciaországban viszont folyamatosan növekszik, melyet jól mutat ez az ábra.


[link]


2016. nov. 9. 22:19
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Úgy, hogy a 20 éves francia nagynehezen nekidurálja magát, és 40 éves korára csinál a párjával egy utódot, de szerencsére ott van a szomszéd utcában a franciaországi arab, aki 20 évesen már a negyedik gyerekét sétáltatja és utána csinál még négyet, és 40 évesen már tíz unokája van, ötven évesen meg huszonöt unokája és már vannak dédunokák is.


Hát így megy ez, kéremszépen. És nem csak Franciaországban.

2016. nov. 9. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Úgy, hogy az ország fele néger, és azok csinálnak 5-6 gyereket a fehérek meg 1-2 őt
2016. nov. 9. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ja, szerinted miért akarták idehoznia csigránsokat is, okádás!
2016. nov. 9. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Crisopher ***** válasza:
76%
Hát nem a fehérek szülnek olyan sok gyereket...
2016. nov. 10. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

ezt ugyan meg miből gondoljátok??

vmi forrás esetleg?

2016. nov. 10. 19:24
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Mikor voltál kint utoljára Franciaországban, hogy te nem ezt gondolod?

De ha nekünk nem hiszel, forrással tele van az internet. Neked is pontosan annyi idő kigooglezni, mint nekünk. ;)

2016. nov. 11. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Nem voltam még Franciaországban, de ne hragudjatok de ezek így elég gyenge érvek mondani akármit lehet.....

én is hajlandó voltam egy hiteles forrást feltüntetni.

Nem lehet, hogy a franciák vmit sokkal jobban csinálnak, mint a többi európai országok????


Mellesleg Németországban is sok az EU-n kívüli nép, mégis jelentősen csökken a lakosságszám, szóval ez alapján nem tűnik ez így egyértelműnek....

2016. nov. 11. 16:00
 8/9 anonim ***** válasza:
56%
Menj el oda és meglesz a hiteles adatod.
2016. nov. 15. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

7: Szerintem nem kell neki sok idő, s ha nem változik a helyzet ott is emelkedni fog a népesség.

Ezek köztudottan magasabb szaporodási rátával rendelkező népek, mint az európai mondjuk. Ahogy nálunk a cigányokkal is így van. Többek között tényleg ezért volt a betelepítés elutasítottsága, még ha ezerről is lenne szó. Mert ha itt maradnak, rövid időn belül megsokszorozódik a létszámuk és akár a cigánysággal együtt még komolyabb demográfiai problémát jelenthettek volna ( jelenthetnének ). Akár teszem azt évtizedekkel, századokkal előre vetítve.


Egyszóval a kérdést olvasva nekem is hasonló dolog ugrott be most, mint az előttem szólóknak. :)

2016. nov. 19. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!