Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mitől vannak Franciaországnak...

Mitől vannak Franciaországnak ilyen jó demográfiai adatai?

Figyelt kérdés
Ha így folytatják akkor megelőzik Németország lakosainak számát.

2012. jún. 28. 16:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
64%
A francia pasik jobbak, mint a németek, ennyi.
2012. jún. 28. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Nagy szerepe van ebben a bevándorlóknak. Franciaországba nagyon sok bevándorló költözik.
2012. jún. 28. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Igen tudom hogy a bevándorlók miatt is.De maguk a franciáknál is nagyobb a gyermek vállalási kedv.És több gyereket csinálnak.
2012. jún. 28. 16:39
 4/13 anonim ***** válasza:
Tényleg igaza van az utolsónak, ott van a legtöbb muszlim Európán belül, és ők a legszaporább népcsoport a világon.
2012. jún. 28. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
De ezt hogyan mérik, mikor a bevándorlók is francia állampolgárok? Szerintem nem lehet különválasztani a kettőt.
2012. jún. 28. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 lizzi77 ***** válasza:
Azért, mert támogatják a családokat.Pl: ha te bébiszittert fogadsz a gyerekhez, hogy vissza mehess dolgozni,akkor a szitter bérét a család leírhatja az adójából.Ugyanez a házvezetőnél is.Plusz sok a távmunka, és a részmunka is.Így nem csak visszajut az anya a munkavilágába, hanem plusz munkahelyeket is teremtenek vele.Persze CSP-hez hasonló támogatás is van.
2012. jún. 28. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

úgy h tele van bevándorlóval..csalóka a kép ám. Árnyaljuk egy kicsit ezt a "jó" demográfiai adatot: vannak olyan régiók Frankreich-ben, ahol már többen vannak az "idegenek" mint az őshonos fehár franciák. Gondolok itt az arabokra,feketékre stb. Azis érdekes, h az ott született, már francia állampolgárokként hány százaléka lehet olyan, akinek afrikai eredetű szülei/szülője van. És akkor még nem besézltünk Francia Guyana-ról vagy több más tengerentúli francia megyéről.

Nem tudom h megéri ez a franciáknak, mindenesetre Európa legvegyesebb "nemzete" hasonló az Usa-hoz, Kanadához.

Németország más, ott öregedő a társadalom, és nem jellemző annyira ez a sok beávndorló,mint a franciáknál, persze itt is van egy kb 6 milliós török kisebbség, ám szerintem a törökök többségét könnyebben be lehet integrálni, mint egy feketét vagy arabot.

2012. jún. 28. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Németországban a törökök olyan funkciót töltenek be mint a jenkiknél a mexikóiak.Ők végzik az alja munkát.Wc pucolás , takarítás meg egyebek.


Németországban szinte hierarchia van.

2012. jún. 28. 17:05
 9/13 anonim ***** válasza:

"De ezt hogyan mérik, mikor a bevándorlók is francia állampolgárok? Szerintem nem lehet különválasztani a kettőt."


A bevándorló nem lesz azonnal francia állampolgár, meg ott is vannak etnikai, vallási, stb. felmérések, mint Magyarországon.

2012. jún. 28. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

"Igen tudom hogy a bevándorlók miatt is.De maguk a franciáknál is nagyobb a gyermek vállalási kedv.És több gyereket csinálnak."


És hány gyerek van marseille-i, vagy lyon-i bevándorló családban és mennyi egy bourgogne-i franciának?

Nézz meg egy Luc Besson filmet. Tudom, tudom, az csak egy film, de ebben az esetben élethű, és ha valaki nem tud lemenni megnézni egy "gettót" akkor a filmen keresztül átjöhet.

Egy algériainak mondjuk van 4-5, egy franciának (itt most a fehér franciát értem) jobb esetben 2-3. A feketékről nem is beszélve. A bevándorlók gyarapodnak. Ez a titok nyitja.

2012. jún. 28. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!