Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Népszokások » Más is vonzónak találja a...

Más is vonzónak találja a török férfiakat?

Figyelt kérdés
2016. nov. 26. 09:34
 1/10 anonim ***** válasza:
37%
Biztos vannak rossz ízlésű emberek.
2016. nov. 26. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
A paromat, aki torok annak talalom termeszetesen, de nagy atlagban az isztambuli vagy akarmelyik torok varos utcajan setalgatva nem nagyon szoktam vonzo ferfiakat latni. A szineszek nem a valosagot reprezentaljak am:).
2016. nov. 26. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
14%
Arab, török, egyéb keleti népekkel olyan nők kezdenek, akik hàt...hogy is mondjam, nem valami szèpek, ezèrt magyar fèrfiaknak nem kellettek.
2016. nov. 26. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Utolso, az en esetemben az dominalt, hogy szamomra az a hozzaallas es egyeb attitudok nem szinvonal, ami a te es az elso hozzaszolasabol is kitunik, es sajnos ez a jellemzo sok magyar sracra, ebbol meg koszonom en nem kertem.
2016. nov. 26. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
88%
Hát... Mondjuk az a kb. 65 millió török nő?
2016. nov. 26. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Sok magyar nő azért kezd keleti férfiakkal, mert 1-es, 3-mas kaliberű magyar férfiaknál (sajnos többség) minden tekintetben különbek.
2016. nov. 26. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

"Hogy is mondjam, nem valami szèpek, ezèrt magyar fèrfiaknak nem kellettek."

Ez sem feltétlenül igaz. Gyönyörű nőket is láttam bőven nem magyar férfiakkal. Szóval ez a duma csak önámítás.

2016. nov. 26. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Hát a színészek közül nekem talán ha kettő jön be... Lehet én tévedek, de én úgy vettem észre (nem voltam még kint ugyan (de tervben van)), hogy átlagban több közöttük a jóképű férfi (a maguk törökös módján), kicsit kevesebb az átlagos, és egy picit több a csúnya, mint a magyarok közt, illetve van bennük egy bizonyos fajta sárm, ami a legtöbb magyarból hiányzik (kivételek erősítik a szabályt), főleg erre próbáltam utalni, kilyukadni.
2016. nov. 26. 22:45
 9/10 anonim ***** válasza:
A török férfiak nem valami jóképűek. Inkább van bennük egyfajta sárm, ami a magyar férfiakból többnyire hiányzik.
2016. nov. 28. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én nem, de a török nők igen.
2016. dec. 8. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!